Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jóképű férfiak között is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű férfiak között is léteznek olyanok, akik magányosak és unatkoznak?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemhiszem
2016. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én ismerek egy férfit, kb 30 éves. Sose volt még barátnője. Bár nekem személy szerint nem az esetem, de rondának se tartom és más pedig kifejezetten jóképűnek tartja.
2016. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Persze. Vannak a jóképű pasik között is depresszív típusok. Nekik annak ellenére hogy jól néznek ki, nem könnyű az élet.
2016. nov. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen de ott más problémák szoktak lenni nem a külső értelem szerűen, de természetesen vannak.
2016. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom is ilyen, elég töketlen, pedig jól néz ki és ad az öltözködésre is.


Valamikor talán 1 éve volt, hogy egy szórakozóhelyen oda tudtam kényszeríteni, hogy beszéljen lányokkal, de nem nagyon tart sehova.


22/f

2016. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Bar nem unatkozok altalaban, de maganyos vagyok. De ez teljes mertekben az en "hibam", nincs semmifele kulso oka, csak ilyen tipus vagyok, hogy a csalodasokat igy reagalom le.
2016. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze. Jó képü vagyok, nemrég volt az utóbbi eset példa mikor a kedves nőci szemezett, jelét adta hogy bejövök neki, de amikor én lépek akkor Jajj van barátom'nemúgy gondoltam. Az ilyen nyomorék rbancok akik nem tudják eldönteni.. vagy szórakoznak, vagy saját kedvtelésre egónövelésre, az ilyenek miatt van annyi férfi.. aztán igy legyen kedve a nőhöz ugye, elvárt maximális mosollyal. bevallom én már kezdem unni. Pedig mondom, nincs hátrányos külsőm, dehát ez van..
2016. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, az ilyen nőket én sem értem.Ha én valakire rámosolygok, az nem véletlen és ha odajön biztos nem küldöm el.Esetleg lehet, hogy túl magabiztos a fellépésed és elriasztod? Mert az esetleg lehetséges.
2016. nov. 17. 19:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze.. túl magabiztos.. ezt is mikor találták ki?. ilyen ostoba szavakkal elvárásokkal futtatják a férfiakat
2016. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jóképű vagyok és magányos, de nem unatkozom. Rengeteg mindennel elfoglalom magam, sportok,zene,egyetem,utazás,munka,barátok stb. Szeretek élni és bár vágyom egy társra, de nem akarok mindenáron belemenni párkapcsolatba, ilyen téren eléggé válogatós vagyok, csak olyan lánnyal jönnék össze, aki tényleg komolyan érdekel és itt a vonzalom mellett a belső tulajdonságok a legfontosabbak.
2016. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!