Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Megbízható, lehessen rá mindig számítani, ha valami baj van, segítőkész lesz, közös programokat lehet csinálni együtt. Kicsit esetlen visszafogott. Visszafogott élete legyen, max. néha egy-egy baráti találkozó.


Úgy látom a nők ilyen férfiakat keresnek, de nagyon keveset látok az olyan férfiakból, akik valóban ilyenek. Ti ismertek ilyen pasikat?


2017. máj. 10. 12:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
8%
Vagyis legyen papucs!
2017. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
Bár a kicsit esetlent nem értem, hogy hogy érted. Azt leszámítva a férjemre igaz. Pár hetente bulizik a haverokkal, nem tudom, hogy ez sok-e neked, én pl. nem sajnálom tőle. Ő pont foglalt :), de nem gondolnám, hogy egyedül lenne a világon, biztos vannak még bőven "jófiúk" :)
2017. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Ezért vagyok még mindig egyedül...
2017. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Léteznek, és majdnem biztos, hogy már lelki betegek a rengeteg elutasítás miatt. Esetleg nézz szét a holdudvarodban, menj be a "BARÁTZÓNA" feliratú ajtón - ott is találhatsz. Bizony, Kérdező, te száműzted őket abba a csúnya, sötét szobába.
2017. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen férfiak nem kellenek a nőknek, én is ezért vagyok egyedül.
2017. máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
49%
Az az érdekes, hogy aki elszínészkedi, hogy ő ilyen, abba mindig belezúgtok. Aki pedig szívből jövően, valóban ilyen, azt meg kikosarazzátok. Hölgyek, hogy van ez nálatok? Ne is akarjuk megérteni, túl egyszerűek vagyunk mi ahhoz, igaz?:)
2017. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Az esetlent leszámítva épp ilyen voltam, amíg rá nem jöttem, hogy a nők valójában semmire sem értékelik mindezt, amit leírtál.

Legfeljebb olyankor kell nekik az ilyen férfi, miután egy nagydumás, nőcsábász, megbízhatatlan, hazug suttyó paraszt átverte, megalázta és kihasználta őket.

Ilyenkor összeszednek egy megbízható, normális faszit, kihasználják az általa nyújtott érzelmi/anyagi/lelki biztonságot, hogy az önérzetüket, önbizalmukat, biztonságérzetüket helyreállítsák, de amint ez megtörtént, akkor elkezdenek unatkozni, tehát megkeféltetik magukat és lelépnek az első szembejövő megbízhatatlan, hazug suttyó paraszttal, aki meggyőzően hazudja nekik a latin hősszerelmest.


Aztán persze a latin hősszerelmes átveri, megalázza, megcsalja, kihasználja őket.

És ilyenkor majd megint összeszednek egy megbízható, normális faszit, akit majd ők használnak ki, de majd megint jön a latin szerelő, aki átveri őket, és ez így megy tovább a végtelenségig.


De nekem férfiként elegem lett ebből. A személyiségem, a belső erkölcsi értékrendem és tartásom miatt nálam kizárt, hogy bárkit is átverjek, kihasználjak, nem csak nőket, semmilyen embert.

De nem is tűrőm el, hogy engem még egyszer átverjenek és kihasználjanak, és nem bízok már egyáltalán a nőkben, ha akárcsak a legkisebb jelét is észreveszem, hogy egy nő engem kihasznál, vagy másfelé tekintget, már repül is, kérdés nélkül rúgom ki a p**csába.

Persze így sosem lesz tartós párkapcsolatom, nem lesz családom, nem lesz gyerekem, de már ezt is lesz***rom, ez az ára annak, hogy ne legyek soha egy nőnek sem a csicskája, akivel szórakozhat.

2017. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Úgy bírom, hogy minden lúzer azt hiszi, hogy ő milyen rendes, aztán mindig kiderul , hogy igazából komoly gondok vannak velük, azért nem találnak párt
2017. máj. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
A hetes jól beszél.
2017. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok lúzer, minden ujjamra jutna 2 nő, és igen, rendes voltam sokáig, amíg rá nem jöttem, hogy semmire se becsülitek ezt.

Mostmár nem vagyok rendes. Nem vagyok szemét sem, de nem vagyok hajlandó semmilyen szinten sem alkalmazkodni a nők hülyeségéhez többet, és nem is veszem már be a hülyítéseiket. Ha valami nem tetszik, vagy valamivel hülyíteni próbál egy p****csa, akkor nincs már többé bocsánat, nincs már többé beszéljük meg, kicsim, nem hallgatom meg a magyarázkodását, nem kérdezek, nem beszélgetek, hanem kivágom a csajt, mint macskát sz****rni.

Majd lesz másik.

2017. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!