Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Megbízható, lehessen rá mindig számítani, ha valami baj van, segítőkész lesz, közös programokat lehet csinálni együtt. Kicsit esetlen visszafogott. Visszafogott élete legyen, max. néha egy-egy baráti találkozó.


Úgy látom a nők ilyen férfiakat keresnek, de nagyon keveset látok az olyan férfiakból, akik valóban ilyenek. Ti ismertek ilyen pasikat?


2017. máj. 10. 12:31
1 2 3
 21/25 Rsta ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de csak a hátrányát látom.
2017. máj. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

# 19

Oh, csak nem érzékeny pontra tapintottam? :D Ki turnézik vele, csak megemlítettem, mielőtt még szegény azt hiszi, hogy a rendes azt jelenti hogy itt sajnáltatom magam naphosszat, és 40 kilóméteres kérdéseket írok ki arról, hogy miért ilyen szemetek a nők.

De ha nem hiszed gyere, szívesen bemutatom neked! ;)

2017. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is majd ilyen vagyok, de én is inkább hátránynak látom ezt.

Viszont én tényleg nagyon visszafogott vagyok, és pont ez a baj, hogy ezért nem is beszélek sokat, és nem szeretem a nagy társaságokat, inkább csak kettesben szerveznék programokat, pont ezért én is ilyen lányt keresek.

2017. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Léteznek. Őket pakoljátok mindig a friendzónába.


"Úgy bírom, hogy minden lúzer azt hiszi, hogy ő milyen rendes, aztán mindig kiderul , hogy igazából komoly gondok vannak velük, azért nem találnak párt"


Nektek mindenki lúzer, aki nem ugorja meg a léceteket. Hogy ti mik vagytok, azt inkább le se írom. Kaptad a mínuszt.

2018. jan. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó válaszadóval, léteznek még, ott vannak a friendzónádban

Amúgy egyre kevesebben vannak mert nincs rájuk igény

#8 válaszadó te meg kapcsold ki innen magad te károgó szikkadtagyú balfék troll

#20 szemmel láthatóan csak te véled úgy, és ezzel nyugtatod a kicsi lelkedet

képzeld, én meg ismerek egy csomó ilyen srácot, de egyiknek sincs barátnője már hosszú évek óta

Mert nem jóképűek és nem is gazdagok

Sztorizgatással senkit nem fogsz meggyőzni, az nekem is megy


A 8-as retard idiótának én is nyomtam mínuszt

2019. szept. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!