Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen férfiak?

Figyelt kérdés

Megbízható, lehessen rá mindig számítani, ha valami baj van, segítőkész lesz, közös programokat lehet csinálni együtt. Kicsit esetlen visszafogott. Visszafogott élete legyen, max. néha egy-egy baráti találkozó.


Úgy látom a nők ilyen férfiakat keresnek, de nagyon keveset látok az olyan férfiakból, akik valóban ilyenek. Ti ismertek ilyen pasikat?


2017. máj. 10. 12:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%

vannak de ezzel is csak a baj van úgy látszik semmi sem jó a nőknek

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2017. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Gábor19... ***** válasza:
42%
Léteznek, csak nem mindig vannak megáldva görög félisten külsővel;)
2017. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kevés nő választ ilyen párt amit leírtál.

Pedig vagyunk egy páran ilyen pasik.

De csak megemlítem bennünk is van hiba mint mindenkiben.

2017. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
68%
A nők nem keresnek ilyet. Legfeljebb várják, hogy megtalálják őket.
2017. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Létezik, például én.

Nem kérek privátot, magányos farkas vagyok...

2017. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:

Szerintem ez csak jelkép, minden nő erről ábrándozik de nem ezt keresi. Mindenkinek más a fontos, így nem egy példaképet kell megtalálni, hanem a másik feled. Aki kiegészít, ugyan olyan elképzelései és hasonló gondolkodása van. Ha harmóniára akkor arra ha vitázni akkor vitázzatok. (Veszekedés és a vitázás nem ugyan az!)

Ha ez megvan, egymás függőivé váltok.


De ha ragaszkodsz a sztereotípiához akkor bármelyik pasira ráírhatsz neten. Akivel el tudsz beszélgetni, és barátként kezeled na akkor máris találtál egyet. És amíg virtuális térben maradtok addig 98%-ban bármelyik csávó ilyen. De ha személyesen találkozol vele, ki fog pukkanni a lufi.

2017. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Igen léteznek, de nem vagyok esetlen. 26/f
2017. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az én barátom ilyen!!!!

Rengeteg ilyen fiú van, de ők nem itt sajnáltatják magukat... :)

2017. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18

"Az én barátom ilyen!!!!

Rengeteg ilyen fiú van, de ők nem itt sajnáltatják magukat... :)"


Akinek ilyen barátja van, az nem itt turnézik vele, hanem boldogan éli az életét.

2017. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Csak en velem ugy, hogy akik itt magukat tipikus jo fiunak titulaljak, valojaban nem azok? Ismertem a kerdesben is szereplo hasonlo jellemu sracokat es kivetel nelkul , mindegyiknek volt baratnoje. Biztos vmi parhuzamos vilagban elek...

Sut beloletek a rosszindulat, a duh es a elkeseredettseg, meg ha vhol belul tenyleg kedvesek es odaadoak vagytok, sok rossz mellett ezek nagyon eltorpulnek.

2017. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!