Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél friendzone, férfiaknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél friendzone, férfiaknál fuckzone?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy ha egy férfinek nem tetszik egy nő annyira, akkor inkább azt ajánlja fel, hogy járjanak egymással össze, vagy legyen belőle egyéjszakás (tisztelet a kivételnek, aki egyszerűen csak visszautasítja a nőt). Pontosan úgy, ahogy néhány nő teszi ezt a friendzone-al: tartsuk a kapcsolatot, de úgysem lehet belőle semmi. Ez helyenként kiegészül a lelki szemetes szerepével, mikor szex előtt/után elrinyálja a nyomorúságos életét, majd mikor minden igénye és hiánya kielégült, útjára engedi a nőt.


Nem mondom, hogy sajnálom a másik oldalt, mert mindkét esetben úgy gondolom, az is hülye, aki utólag picsod, miközben hagyja magát belekeveredni, és nem távozik a másik életéből a "kedves felajánlás" utána egy "kösznem" kíséretében, de azért elég általánosnak látom, hogy mindkét nemben szép számmal vannak, akik ennyivel intézik el egymást, egy normális magyarázat, vagy egy gerinces, lényegretörő elutasítás helyett.


"Nagyon cuki és szép csaj vagy, de maradjunk csak a szexnél..."

"Nagyon aranyos, helyes srác vagy, de legyünk csak barátok..."


2017. okt. 1. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mi a kérdésed ?

Létezik vice versa is egyébként.

2017. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nincs friendzone. Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy "a csaj, akit meg akarok dugni, nem akar engem, wtf".


Itt csak az a hibás, aki marad. Vagy barátok lesznek, vagy ha nem megy, hagyják az egészet. Persze ehhez némi önismeret is kell.

2017. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Két dolgot nem értek most.

1. Mi a kérdés?

2. Mi a probléma ezzel?

2017. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét esetben mellékvágányra raknak,ha hagyod magad.Tartaléknak jó vagy,de ennyi.Ez annak probléma persze,aki éppen benne van,de ez részben az ő hibája is.A nemet el kell sajna fogadni,és a legokosabb emelt fővel távozni.Ezt sokáig én sem tartottam be,de mióta van önbecsülésem,azóta sokkal jobban kezelem az ilyen szituációkat.
2017. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Normális férfiaknál az sincs, hogy ha nem tetszik neki igazán egy nő, akkor felajánlja a szexet. Nekem szükségem van arra, hogy valamilyen úton-módon maximálisan vonzódjak a nőhöz (igen, akkor is létezik ilyesmi, ha küllemre nem egy topmodell, de olyan a hangja, gesztusai, hangja, mosolya stb. hogy beindít), mert nélküle nem megy a szex sem. Csak a kanos tök mindegy kit, csak dugjam felfogású férfiak gondolkodnak úgy, hogy "na jó, szex lehet ebből".

Nekik mindegy, ki az illető, hogy milyen a keret a lyuka körül. Megmondták, szerintem ha egy lány max barátságot tud elképzelni velem úgy, hogy közben nekem tetszik, kívánom, akkor lelépek. Barátkozni bárkivel tudok, erre pl. tökéletes egy szerető kutya is. :)

2017. okt. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Farkam már ebbe a laptopba, meg a billentyűzetébe: szóval javítok, csak a kanos férfiaknak mindegy ki az illető és milyen a keret a lyuka körül.
2017. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Férfi vagyok, és van friendzoneom. Nem vagyok állat, hogy mindent megdugjak amin találok lyukat.
2017. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!