Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról ha 38...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha 38 évesen valaki a szüleivel él?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismerkedtem egy fiúval. Nagyon kedves, intelligens, empatikus.....tetszik nekem. Elkezdtünk találkozgatni és itt jön a bibi...kiderült még a szüleivel él pedig 38 éves. Mindig velük élt, velük is dolgozik, sosem volt hosszú párkapcsolata....és most jön a legjobb rész még szűz. Mert ő ezt csak házasság után szeretné. Viszont én már több éve nem találkoztam olyannal aki megfogott volna kicsit is. Ez az egész viszont megijeszt én önálló vagyok érettségi óta. Kiváncsi vagyok a véleményekre. Légyszi csak kultúráltan.
2017. szept. 29. 12:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
#4 te mit szívtál? (privibe add meg honnan szerzed a cuccot, ilyen nekem is kell)
2017. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Gondold át. Képes lennél úgy hozzámenni valakihez, hogy nem volt előtte szex, nem tudod milyen lesz vele? Mert én pl. nem, ezért 100% hogy dobnám.( A szüleivel élés és az, hogy 38 évesen szűz, az sem túl szimpatikus, de az biztos, hogy nem házasodnék így, akkor meg minek hülyítsük egymást. )
2017. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nyilván szó sem lehet erről. De azt gondolom hogy hosszabb kapcsolatban ezt nem fogja tudni ő sem kivitelezni és 3-4 hónap alatt megtörik a jég. Annyit meg simán kibírok.....ha van miért.
2017. szept. 29. 14:44
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha 38 éves koráig szűz tudott maradni, akkor 3-4 hónap ezen nem fog változtatni... kivéve, ha nem saját elhatározásából maradt szűz, hanem mert minden nő elhajtotta. Hát te tudod, ha annyira bejön, egy próbát megér.
2017. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha a szülei nem szorulnak napi felügyeletre, ápolásra, nem tartósan betegek, stb. akkor nem tudnám elfogadni a helyzetet. A szűz az meg külön poén. Mégis mit tudna kezdeni egy nővel...
2017. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem betegek a szülei és nem is kétgenerációs házban/lakásban élnek 🙁 csak nem költözött el soha....még kollégiumba sem, meg pár évre sem. Mindíg ott lakott.
2017. szept. 29. 16:32
 17/23 anonim ***** válasza:

Hat, ritka helyzet, de ha valoban kedves, intelligens empatikus es neked tetszik, akkor egy probat meger, csak ne rohanj bele gyorsan se osszekoltozesbe, se gyerekvallalasba.

Az en parom 34, es a szuleivel el. Ez engem is elrettentett. Viszont kollegiumban lakott fosuli alatt, utana meg 2 evet Irorszagban ismerosokkel. Nem koltozott meg el, mert nem latta szukseget, facer, baromi nagy hazuk van, a munkaja kozel. Miota jobban ismerem, tudom, hogy ettol meg nem mamahotel-ben lakik, nem anyuci pici fia, , nagyon is ugyes, talpraesett ember, sokmindent megszerel, gondoskodik a haz koruli teendokrol, noszogatas nelkul, a konyhaban se veszik el, es igenyes, ad magara.

Az, hogy meg szuz es nem volt meg hosszu kapcsolata...nos ez jobban elrettentene, igyekeznek megtudni, mi az oka. Van kollegam, 31 eves, intelligens, egyetemet vegzett ferfi, o vallasi okokbol szinten csak a hazassag utan akar szexet, szigoruan eliteli a mas eletmodot. Miota ismerem, nincs baratnoje, oszinten, eleg radikalis nezeteket vall sokmindenben - erkolcsi szempontbol ugyan helyeseket, de mar tulzottan, nem tudom , hogy ez, vagy a kompromisszumra keptelen jelleme riasztja e el a noket, vagy csak siman nem ismerkedik, vagy nincs szerencseje.

2017. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

38 és szűz ? Nem lehet aszex és nem tud róla.


Am annyiban igaza van a 4-esnek h MO-n olyan "ku....a jók" a fizetések h ha v kinek saját háza /lakása van az már luxus.

Diplomával kap az ember átlag 150-et.

Ha valaki a szüleivel él nyilván anyagi okból teszi.

Mellesleg elvileg a mai 20-n 30 évesek FELE így él.


A döntés meg a tiéd.

2017. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én nem várok el senkitől saját lakást, mert tudom milyen nehéz. De annyira megértő sem vagyok mert minimál bérből raktam össze én is a sajátomat. Ha nem lett volna rá lehetőségem akkor lakótársakkal élnék de 30 felett nagyon aggasztónak találom ha valaki még sosem élt külön mert félek fogalma sincs mit jelent egy háztartást vezetni stb. Ráadásul családi vállalkozásban dolgozva nem tudom mennyire önálló a keresete. Én nem szorulok senkire de mást nem tudnék eltartani meg semmi kedvem főzni mosni rá anyukaként. Az eddigi kapcsolataimban ezzel nem volt soha probléma. Megosztottuk az ilyesmit. De.ő pl. Főzni egyáltalán nem tud ez már kiderült. Én már 14 évesen tudtam 😕 nagyon össze vagyok zabarodva az egyik felem akarja ezt a dolgot a másik meg el sem hiszi, hogy ilyen van.
2017. szept. 29. 20:44
 20/23 anonim ***** válasza:
És ő hogy képzeli el a jövőt? Ha komoly kapcsoaltot szeretne, nem maradhatna ott a szüleivel.
2017. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!