Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez a probléma veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez a probléma veletek is előszokott fordulni? Fiúk, mitől van ez?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, és az a bajom hogy nem tudok fiú haverokat szerezni. A fiúkkal jövök ki a legjobban kiskorom óta, de sose voltak igaz fiú barátaim, mert utólag az ÖSSZES többet akart volna tőlem. Az egyetemen is a nálam 20 cm-rel alacsonyabb sráctól a leghelyesebbik egyszerűen mindegyik hívogat kettesbe ide oda, de én csak haverkodni akarok velük, mert szeretem a laza fiú társaságot. Sokkal jobb mint csajokkal lenni mert a legtöbb csaj csak pletykálkodni tud, meg kibeszélni amit én rühellek. A fiúkkal meg tökjól el lehet lenni....


Fiúk, mi lehet ennek az oka? Még csak nem is vagyok 10/10-es bombanő, hogy erre fogjam ezt a jelenséget. Csinosan öltözködöm, meg talán nem is nézek ki olyan rosszul, sportos vagyok, azért van eszem, meg jófej vagyok, és úgy ennyi. Még csak nem is az az ízig vérig nő vagyok. Még is az eddigi összes fiú haverom többet akart volna tőlem. Miért????? Más csajok tele vannak haverral akik nem akarnak tőlük semmit....



2017. szept. 26. 09:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy bejössz párod barátainak, de nyilván nem fognak kettesben ide-oda hívogatni. Nem tudom igazából, nekem elég sok fiú haverom van. Direkt írtam havert, mert szerintem se nagyon létezik olyan igazi mély csak barátság nő és férfi között. El lehet hülyülni meg hasonlók, lehet haverkodni, akkor nem fordul át szerelembe a dolog. Nekem soha nem volt probléma fiú haverokat szerezni, nem is nagyon fordult elő, hogy többet akart volna az illető. Mondjuk párommal már akkor is együtt voltam mikor megismertem őket, szóval tudták hogy esélytelen. Párom haverjaival is jóban vagyok, persze van olyan, akinek "bejövök", de ennyi tisztelet van azért mindenkiben hogy nem fog semmi többet kezdeményezni velem.
2017. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 MolotovPunk ***** válasza:

Talán,mert férfi és nő között nincs igazi barátság...?

Nekem is van 2 nő haverom,de azokat viselkedésük miatt inkább férfinak veszem.Nem is fektetném meg egyiket sem.Nem vonzódom azokhoz.


/Más csajok tele vannak haverral akik nem akarnak tőlük semmit..../

Hmm.talán,mert azok a lányok nem túl szépek,vagy a kisugárzásuk lehet gáz.Mellesleg tudod mennyi (barátság extrákkal kapcsolat van?)Elég sok.Csak maximum te nem tudsz erről.Egyébként évekkel ezelőtt nekem is volt egy nő barátom,akivel párszor lefeküdtem.(Mindketten szinglik voltunk akkor.)Egyszerű volt a dolog,tetszettünk egymásnak és párszor szexeltünk.Amúgy barátaink semmit nem tudtak arról,hogy volt köztünk ez az.

2017. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!