Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ez a probléma veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez a probléma veletek is előszokott fordulni? Fiúk, mitől van ez?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, és az a bajom hogy nem tudok fiú haverokat szerezni. A fiúkkal jövök ki a legjobban kiskorom óta, de sose voltak igaz fiú barátaim, mert utólag az ÖSSZES többet akart volna tőlem. Az egyetemen is a nálam 20 cm-rel alacsonyabb sráctól a leghelyesebbik egyszerűen mindegyik hívogat kettesbe ide oda, de én csak haverkodni akarok velük, mert szeretem a laza fiú társaságot. Sokkal jobb mint csajokkal lenni mert a legtöbb csaj csak pletykálkodni tud, meg kibeszélni amit én rühellek. A fiúkkal meg tökjól el lehet lenni....


Fiúk, mi lehet ennek az oka? Még csak nem is vagyok 10/10-es bombanő, hogy erre fogjam ezt a jelenséget. Csinosan öltözködöm, meg talán nem is nézek ki olyan rosszul, sportos vagyok, azért van eszem, meg jófej vagyok, és úgy ennyi. Még csak nem is az az ízig vérig nő vagyok. Még is az eddigi összes fiú haverom többet akart volna tőlem. Miért????? Más csajok tele vannak haverral akik nem akarnak tőlük semmit....



2017. szept. 26. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha van párod,akkor az ő fiú barátaival ismerkedj. Azok nem fognak többet akarni,mert (remélhetőleg) tiszteletben tartják a barátod. Nekem így vannak haverjaim.


Ha nincs párod,akkor kvázi mindenhogy egy barátnő jelölt leszel a legtöbb srácnak.


Egyébként kissé előítéletes vagy a lányokkal... Persze ez a te dolgod,de nem minden csaj "pletykás". Keress olyat,aki olyan,mint te.

2017. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sugárzod ki magadból akarva- akaratlanul. Van az a típusú csaj, akire nyomulnak...te is ilyen vagy. A megjelenésed, az öltözködésed, a stílusod, a közvetlenséged, a testbeszéded, stb. Ez van, találj egy normális férfit...
2017. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A párom barátjainak is többségében bejövök :/
2017. szept. 26. 10:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezen felesleges oldalakat gondolkodni: ha vidam vagy vagy jo a kisugarzasod vagy emelle meg szep is vagy, akkor a legtobb pasi meg akar majd dugni. Ne gondold ezt tul. Akinek meg igy is vannak fiu haverjai, az szimplan elfogadta ezt a tenyt.
2017. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is, szintén 23n.

Úgy 15 éves koromig akartak csak haverkodni a fiúk, utána mind többet akart barátságnál. A párommal is úgy jöttünk össze, hogy eredetileg mindketten csak barátkozni akartunk. 3 hónapra rá meg már jártunk.

Azt hiszem, bele kell törődnünk, hogy nekünk ez nem megy.

Ill csak megjegyzem, leginkább a nem túl vonzó külsejű nőkkel hajlandóak csak haverkodni.

Volt egy srác régebben, akivel randizgattunk. Engem kicsit frusztrált, hogy egy csajjal lakott együtt anyagi megfontolásból. Kedveltem a lányt, meglepően azután is, hogy a sráccal végül nem lett semmi (vele kellett volna barátkoznom, ritka jófej :D).

Viszont amikor a srácnak mondtam, hogy picit azért féltékeny vagyok, akkor az volt a válasz, hogy "A Nikire? Jajj, ne legyél hülye, nem az esetem"

A lány inkább olyan fiúsabb típus volt, külsőre, jellemre, és igen, neki egy tucat haverja volt.

2017. szept. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem van lány barátom már régóta. De mi akkor sem jöttünk össze mikor egyikünknek se volt senkije. Persze ezt is csak később fejtettük meg hogy TÉNYLEG! Én mondtam neki hogy azért nem fordult meg a fejemben mert "egy bizonyos szint alá nem megyek"(pegig igazából jó csaj nagyon), azt válaszolta "Anyád!". Jót röhögtünk és azóta nem is dumáltunk erről mert egyszerűen nem téma.
2017. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Férfi és nő között nincs barátság.
2017. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Férfiként nekem sosem volt igényem női barátokra, mert nekem sosem működött ez.


Folyamatosan ott van a szexuális vonzalom, pláne ha csinos egy nő. Ha pedig egy olyan nőt még emberileg is nagyon kedvelek akihez szexuálisan is vonzódom, akkor innentől nem nehéz összerakni szerintem. Kész kínszenvedés ilyen nők közelében lenni és az élet elég kacifántos enélkül is.


Női haverjaim vannak, de velük semmilyen komolyabb tevékenységet, vagy emberi kapcsolatot nem folytatok az értelmetlen beszélgetéseken kívül a társasági összejövetelekkor.

2017. szept. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Annyira irritálóak az ilyen nők komolyan mondom. Persze laza fiú társaság "én csak ezt akarom jajj mégis belém szeretnek ajj de irritáló jajj miért blablabla". Talán mert kvára élvezed, hogy csicskaháremet tarthatsz és legyezgeti az egódat de talán annyira hülye vagy, hogy nem is tudsz róla de valószínűbb inkább, hogy magadnak sem vallod be és veszel róla tudomást, hogy élvezed a helyzetedet, hogy te lehetsz a méhkirálynő.

Milyen elképesztően érdekes, hogy én nem akarok többet a legtöbb nő nemű barátomtól és vica versa és max egy két "olyan" utalásig megy a dolog de nem tovább mert hát szerelem úgyse lenne (mivel az már lett volna magától is) akkor meg minek bonyolítani? Viszont eddig két olyan csajt is ismertem aki beadta a nagy barátkozós dumát (persze pasija is volt mindig) a legtöbb srácnak kb pont mint Te, laza barátkozás hát mert a fiú haverok annyival jobbak. És mind a két csaj egy idő után kva feltűnően vagy épp sunyin próbált rám hatni. Egy egy olyan nézés, megjegyzés, gesztus, érintés, hogy tök egyértelmű. Néztem is furcsán de nem foglalkoztam vele, aztán idővel megint. Rákérdeztem, hogy most akkor mi a helyzet de csak adta a hülyét, hogy "gyajjj nem hiszem eeeeeel te is kezded" én meg mondtam, hogy nem kezdek semmit csak megkérdeztem mi a f**zt csinálsz, mert max dugásig mentem volna az felőlem oké mert nem rossz de mint barátnő soha a büdös életbe nem kéne egy ilyen lány. Ugyanis mind a kettő rendszeresen vetésforgóban tartotta a legtöbb pasi haverját mert jééé furcsa módon hát az összes ki akart kezdeni vele micsoda szörnyűség. Én marha válogatós vagyok és meg is tehetem szóval velem nem játszhatták be a vezércselt, engem különben is jól kiképeztek milyenek ezek a nők, de sok "20 centivel alacsonyabbtól a leghelyesebbig" srác bedőlt a színdarabnak.


Szóval nekem ne mondja már egy ilyen csaj se, hogy nem élvezi vagy nem direkt csinálja akár tudatosan akár nem.

Talán az a megfejtés, hogy más csajok határozott vonalat húznak viselkedésben és ezt komolyan is gondolják, nem játszani meg tetszelegni járnak a fiú barátaik közé. Attól, hogy nem vagy egy Miranda Kerr még ez a viselkedés simán elcsavar 10/8 férfit hiszen egy csinos, sportos, okos és jófej csaj és különben is olyan kedves velem meg jófej és múltkor is, hogy nézett rám... Ez tipik az az eset amikor a macho szoknyapecér raj csávó minden csajjal csak szórakozik de az összes azt gondolja na majd övé lesz mert hát az én szemembe mélyebben néz mint a többiekébe. Persze hagyjuk már.

2017. szept. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lazy Lover ***** válasza:
mert nincs férfi női barátság talán azért
2017. szept. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!