Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai csajok 98%-nak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok 98%-nak tényleg ez az életcél lebeg a szeme előtt?

Figyelt kérdés

[link]

Méregdrága autók, eurómilliós villák, hedonista fényűzés és még sorolhatnám.

És akkor azon csodálkozunk, hogy miért várja el minden csaj a pasitól, hogy legyen diplomája meg prémium autója. A fentiekhez viszonyítva ezek talán nem is akkora nagy igények, de ha belegondolok abba, hogy egy diploma megszerzéséhez kis túlzással az ember egész fiatalságát fel kell, hogy áldozza (nekem mindenképp), akkor már egészen más a képlet és aztán az egyszeri pasi végiggondolja, hogy milyen pokoli nagy áldozatokat kell hoznia egy szimpla párkapcsolathoz. Ilyenkor olyan érzésem van, mintha a nők csak azért lennének a világon, hogy a férfiak egy részét leselejtezzék (aki nem férfias, magas és gazdag/sikeres). Én azt gondolom, hogy ez a műsor - a média egyéb tevékenységeit követve - tovább fogja gerjeszteni a társadalmi feszültségeket, azon belül is a nők életfelfogására negatív hatással lesz. Nem tudom, hogy az ilyen műsorok egyáltalán miért kerülhetnek képernyőre, miközben minden szir-sz**t korhatárokkal szabályoznak. Egyáltalán kiknek az érdeke, hogy a nőket ilyen formában manipulálják tovább?



2017. szept. 24. 16:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
(A kérdezőre gondoltam ezzel de mindegy.. :D)
2017. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom az olyan embereket, akiknek ez az 'életcél lebeg a szemük előtt'. Hosszú távon egy ilyen nő majdnem biztos boldogtalan lesz. Kicsit úgy érzem a kérdésed alapján, Te inkább dühöt érzel ezzel kapcsolatban, de remélem ez meg fog Nálad is változni.
2017. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, amit a tévében mutogatnak, az mindig igaz!

A nők mindig pénzéhesek, a pasik mindig szexmániások, az ázsiaiak mindig egy családi kisboltot működtetnek, a nővérkék mindig szexik és rámásznak a betegekre, az állatok meg beszélnek!

Ez így van, ez a valóság, hisz a tévé ezt mutatja!

Jól látod a dolgokat, te elég intelligens vagy ahhoz, hogy ne lehessen behülyíteni az ún. "valósággal", hisz te már ráébredtél, hogy amit ott látsz, az átlagos párok a metrón reggel, a nő aki kétszer annyit keres a párjánál, az őszinte szeretet, és hasonlók, ezek mind csak a gyíkemberek manipulációi, ezek nem léteznek, az igazság a médiában van!!

Gratulálok!!!


(Viccet félretéve: szedd ki a fejed a tévéből, és menj már ki a valóságba... érezhető hogy életedben nem láttál még nőt a tévén kívül... ez nem ciki, én se láttam még bálnát élőben, de nem is okoskodok a bálnák életmódjáról és szokásairól....)

2017. szept. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Most néztem meg a videókat. Igazából az utolsó előtti hölgy nem beszélt lényegében magáról semmit, a többiek csinálnak is valamit amellett, hogy gazdag nők.

Mi ezzel a gond?

Az is felháborító szerinted, ha egy férfi költ magára sokat?

2017. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!