Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai csajok 98%-nak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok 98%-nak tényleg ez az életcél lebeg a szeme előtt?

Figyelt kérdés

[link]

Méregdrága autók, eurómilliós villák, hedonista fényűzés és még sorolhatnám.

És akkor azon csodálkozunk, hogy miért várja el minden csaj a pasitól, hogy legyen diplomája meg prémium autója. A fentiekhez viszonyítva ezek talán nem is akkora nagy igények, de ha belegondolok abba, hogy egy diploma megszerzéséhez kis túlzással az ember egész fiatalságát fel kell, hogy áldozza (nekem mindenképp), akkor már egészen más a képlet és aztán az egyszeri pasi végiggondolja, hogy milyen pokoli nagy áldozatokat kell hoznia egy szimpla párkapcsolathoz. Ilyenkor olyan érzésem van, mintha a nők csak azért lennének a világon, hogy a férfiak egy részét leselejtezzék (aki nem férfias, magas és gazdag/sikeres). Én azt gondolom, hogy ez a műsor - a média egyéb tevékenységeit követve - tovább fogja gerjeszteni a társadalmi feszültségeket, azon belül is a nők életfelfogására negatív hatással lesz. Nem tudom, hogy az ilyen műsorok egyáltalán miért kerülhetnek képernyőre, miközben minden szir-sz**t korhatárokkal szabályoznak. Egyáltalán kiknek az érdeke, hogy a nőket ilyen formában manipulálják tovább?



2017. szept. 24. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a műsorban csak azt nem értem egyébként, hogy miért égetik magukat ezek a nők, mert elvileg elég jól állnak anyagilag és egyértelmű, hogy csak üres polgárpukkasztásnak szánják az egész műsort. Újabb agymosási kísérlet a fiatal nőknek, hogy miként lehetnek "nagymenők" ? Nem tudom, de hányingernek tűnik akár csak Berki baromkodása... Az tény, hogy van nézettség, szóval sajnos ezek szerint létezik célközönség is.
2017. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is a média bűvöletében élsz?

Láttál már élőben nőt?

Amúgy meg diplomát akkor szerezz, ha olyan munkát akarsz végezni, amihez az kell. Például ha orvos vagy mérnök akarsz lenni. Ha pedig azt tanulod, amit szeretsz, nem fogod áldozatnak érezni...


21/L

2017. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam olyanról, hogy egy férfi azért akarta volna megszerezni a diplomáját (élete feláldozása árán :DD), hogy legyen párkapcsolata. A diploma általában azért kell, mert valaki elképzelt magának egy állást, amivel szívesen foglalkozna, érdekli és ehhez megkövetelik a képzést. Akik nem diplomát igénylő állást képzeltek el maguknak (pl a párom aki szakács akart lenni), az nem ment egyetemre.

Pénzt meg mindenki akar magának, de egyébként a milliárdokhoz ritkán szükséges a diploma, vállalkozó néhány ágban már 8 általánossal vagy OKJ-val is lehetsz.

2017. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Napi rinya.
2017. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen nők nem teszik ki a női nem 98%-át!

Ne rinyálj ezen, keress egy olyat akinek normális igényei vannak, vagy netán neked ilyen nők kellenek?

2017. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem és szerintem nagyon sok más lány szeme előtt sem ez lebeg, én szeretnék diplomát szerezni, dolgozni rendesen, persze emellett nem egy olyan férfit gondolok magam mellé aki hasonló, szintén mondjuk van diplomája és dolgozik. Egyáltalán nem vagyok ellene a kapcsolatnak akkor se ha csak érettségije van és a mekiben dolgozik, az emberbe szeretek bele nem a pénzébe..

Akinek ez lebeg a szeme előtt az valószínűleg egy elkényeztetett tömeggyártott "lány,nő,csaj" akármi

17/L

2017. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyenek miatt van itt annyi idióta kérdés... Mert egyesek még mindig elhiszik, amit a valóságshowkban látnak. Aztán meg azt hiszik, hogy ez jellemző mindenkire.

Normális ember ezen csak mosolyog egyet. Az életfelfogását nem fogja megváltoztatni. Én nem érzem kevesebbnek magam tőle nőként, sőt többnek. Én magamnak építettem fel mindent és erre büszke vagyok. Párommal meg szerelmből jöttem össze nem a pénz miatt. Amit ebben a műsorban látsz az nem a nők 98%-a, hanem a fennmaradó 2%.

2017. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van diplomám és autóm is. Nagyon élesen szűröm a mai golddiggereket is. Meg vannak a módszereim arra, hogyan lehet kiugrasztani a nyulat a bokorból, hogy mik a valódi szándékaik és vágyaik. :)
2017. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Médiaagymosott vagy kérdező!

Inkább olvass könyvet, szakirodalmat és akkor nem fog ennyi ostobaság megszületni a fejedben!

2017. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
#3: Pedig ha manapság nincs diplomád, akkor szinte éhbért keresel. Én sem poénból tanulok már több, mint 4 éve az informatikát és még hol a vége. Főleg, hogy ezen a területen már van egy OKJ-s végzettségem (hálózattelepítő és üzemeltető). Természetesen a wc papír is többet ér annál és csak a formalitás miatt csináltam meg meg a + pontokért a felvételin. Ha meg belegondolok, hogy már 16 évesen készültem az egyetemi felvételire (matek fakt, több tanulás stb.), akkor nagyon is helytálló, hogy az egész fiatalságomat elcsesztem azért, hogy normális fizetésem legyen majd valamikor, ami alapkövetelmény a csajok túlnyomó többségének. És igen, a diplomának manapság kiemelt jelentősége van. Presztízs, fizetés és a nőknek való megfelelési kényszer.
2017. szept. 24. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!