Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai csajok 98%-nak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajok 98%-nak tényleg ez az életcél lebeg a szeme előtt?

Figyelt kérdés

[link]

Méregdrága autók, eurómilliós villák, hedonista fényűzés és még sorolhatnám.

És akkor azon csodálkozunk, hogy miért várja el minden csaj a pasitól, hogy legyen diplomája meg prémium autója. A fentiekhez viszonyítva ezek talán nem is akkora nagy igények, de ha belegondolok abba, hogy egy diploma megszerzéséhez kis túlzással az ember egész fiatalságát fel kell, hogy áldozza (nekem mindenképp), akkor már egészen más a képlet és aztán az egyszeri pasi végiggondolja, hogy milyen pokoli nagy áldozatokat kell hoznia egy szimpla párkapcsolathoz. Ilyenkor olyan érzésem van, mintha a nők csak azért lennének a világon, hogy a férfiak egy részét leselejtezzék (aki nem férfias, magas és gazdag/sikeres). Én azt gondolom, hogy ez a műsor - a média egyéb tevékenységeit követve - tovább fogja gerjeszteni a társadalmi feszültségeket, azon belül is a nők életfelfogására negatív hatással lesz. Nem tudom, hogy az ilyen műsorok egyáltalán miért kerülhetnek képernyőre, miközben minden szir-sz**t korhatárokkal szabályoznak. Egyáltalán kiknek az érdeke, hogy a nőket ilyen formában manipulálják tovább?



2017. szept. 24. 16:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Párom szakmunkás, egy-egy maszekból 300ezerrel jön haza 2 hét után. Az az igazság, hogy a diplomával egyre jobban kitörölheted. A mostani munkaerő piac egyre inkább tapasztalat központú lesz. Hiába van 5 diplomád, ha nem tudsz mellé munkatapasztalatot felmutatni. A referencia, a minél szélesebb körű gyakorlati tapasztalat a fontos ma már a jó fizetéshez.
2017. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha nő lennék, biztos zavarnának az ilyen magamutogató libák. Így csak szánom őket :)
2017. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
"Én sem poénból tanulok már több, mint 4 éve az informatikát és még hol a vége." - És miért pont ezt tanulod? Valóban ezzel akarsz foglalkozni, vagy csak a pénzt látod benne? Egyébként számíts arra, hogy ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni, akkor egész életedben tanulni fogsz. Amit ebben a szakmában ma megtanulsz, az holnap már elavult...
2017. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tanulsz vagy dolgozol. Nem ertem ezt a felaldozom a fiatalsagom szoveget. 3 ev az alapkepzes. Es miert kell barmit is felaldozni? Nem ereztem igy.
2017. szept. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

De a sok pénz nem csak a nőknek fontos. Most nem azért, de ki ne szeretne szép lakásban lakni, jó környéken, vagy mondjuk szép új autót magának? Vagy akár csak utazni, nyaralni, körbejárni a világot. Lehet, csak én vagyok ilyen anyagias, de engem boldoggá tesznek ezek a dolgok, függetlenül a párkapcsolati státuszomtól. És ehhez bizony sok pénz kell. Ha neked erre nincs igényed, akkor az, hogy "mer' a nőknek ez kell" az bullshit, az valóban nem elég motiváló ahhoz, hogy véghez vidd a szándékaid.

Egyébként, az egyetem alatt a legkevésbé sem éreztem, hogy elveszíteném a fiatalságom- sőőőőőt. Az egyetemi bulik, a kollégista élet általában a fiatalság definíciója mellett szereplő kép. Tanulni kell, persze, de amíg fiatal vagy addig van erőd mindenre, bulizni is, ismerkedni is, tapasztalatot is gyűjteni. Mondom ezt úgy, hogy végig dolgoztam az egyetem mellett, és mellesleg a diplomálás utáni napon kezdtem egy megdöbbentően jól fizető munkahelyen. De nekem ez is volt az igényem, a célom, ha neked nem ez jelenti a boldogságot az életben, akkor felesleges volt az elmúlt 4 éved is erre pazarolni. Az informatika kifejezetten az a szakma, amit vagy hivatásból, szerelemmel csinálsz, vagy xar vagy benne és csak azért alkalmaznak, mert most éppen hiány van belőlük.

2017. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak a mai csajok 72%-nak lebeg ez a szeme előtt.


Amúgy meg mit érdekel? Mindenki úgy boldogul, ahogy tud. Elítélnéd bármelyiket is, hogy csak így tud fennmaradni? Ameddig ezen kattogsz, pont attól veszed el az időt, hogy te is vidd valamire.

2017. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
96%
Te tényleg ilyen hülye vagy?
2017. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
#17: Na mi az? Rátapintottam az igazságra és egyből elfogott egy kis belső őrlődés?
2017. szept. 24. 20:20
 19/24 anonim ***** válasza:
Te szoktad minden kérdés alá odaírni amúgy, hogy "tesó 350ezer fizetés édeskevés ahhoz, hogy becsajozz" gondolom. :D Így már összeállat a kép kedves kérdező.
2017. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19 húha igen rátapintottál :D most aztán meg lettem fogva!

üdv: "a mai csajok 98%a"

2017. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!