Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez zavar?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba,elkezdtünk randizni,viszont iszonyatosan elkezdet rám tapadni,az a baj hogy én nem szoktam kimondani hanem magamba tartom ha valami stresszel,de néha már nem bírom.
2017. szept. 12. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmileg éretlenek vagytok. Te legalábbis tuti.

Tetszik egy lány, akivel épp csak ismerkedsz, de már azt mondod, hogy szerelmes vagy. Ez nem annak a jele, hogy fel tudnád ismerni az érzelmeidet. Az, hogy nem tudsz arról beszélni, hogy mi zavar, az sem arra utal, hogy tudnál bánni velük.

Vagy nagyon fiatal vagy még, vagy nagyon éretlen.

Mondjuk beszélj vele, hogy lassítsatok a tempón. Még csak ismerkedtek, még csak tetszetek egymásnak. Nem vagy még szerelmes.

2017. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

>az a baj hogy én nem szoktam kimondani hanem magamba tartom ha valami stresszel


Ez valóban baj. Nagy baj. Úgyhogy hagyd abba és kommunikálj. Amíg így állsz hozzá, hogy inkább magadban tartod, addig ne is próbálkozz párkapcsolattal, mert nem fog menni.

2017. szept. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt vele kell megbeszélned. Elmondod, hogy neked szükséged van magaddal töltött időre, aztcsá.
2017. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé és iszonyatosan zavar hogy rád tapad. Értem a problémád és együttérzek veled. Ha nagyon szereted megmondod neki hogy kopjon le.
2017. szept. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!