Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelt kérdés
Lányok, nők (mint célközönség): mi az első gondolatotok egy srácról, mikor ránéztek és látjátok, hogy sovány, vagy az átlagosnál vékonyabb, de egyébként az öltözködése is igényes és önmagára nézve is az? Kivéve a testalkat fejlesztése terén.
2017. szept. 2. 16:12
1 2 3 4
 21/36 AchromaticSmarties ***** válasza:
57%

# 10: "Viszont ne legyen annyira vékony hogyha odaadom neki egy pillanatra a táskám, akkor összerogyjon.

"


Hát igen, én sajnos már egy 25 dekás retikül alatt is összerogyok... :(((

2017. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Most akkor döntsük már el mi van. Az illető edzetlen. Számomra ez azt jelenti h nem tuf nehéz dolgokat cipelni, kifullad 1kmtöl stb.

Vagy az illetö sovány. Számomra azt jelenti, h kevesebb kiló mint az átlag, de attól még lehet fitt.

Most akkor melyikről van szó?

2017. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Sovány, vékony, de nem rogy össze pár kilótól és kilométertől. Szerintem eléggé kifejtettem a hozzászólásokban. :)
2017. szept. 2. 18:19
 24/36 A kérdező kommentje:
De ugye mikor megláttok egy ilyen srácot, ezt még nem lehet róla tudni, csak azt, hogy piszkafa.
2017. szept. 2. 18:20
 25/36 anonim ***** válasza:
35%
A vékonyabb srácok kicsit ijesztőbbek, de lehet nekem azért mert az ismerettségi körömben a vékonyabb srácoknak a fizikai ereje sem igen volt/van. Pl. borosüvegből a dugóhúzót sem tudták kihúzni+ 0 fizikai erőnlét, hamar elfáradnak. No, ez csak az én személyes tapasztalatom, ezért inkább kerülöm őket.
2017. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
42%
De most ezen mit kell ennyit görcsölni? Vannak nők, akiknek soha nem fognak bejönni a vékony pasik. Neked olyat kell találni, akiknek bejön vagy semleges. Ennyi.
2017. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért problémáztam, mert a kérdés címe full mást takar..
2017. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
#26 Nem találtam még olyat, ezért érdekel, hogy mi játszódik le bennük.
2017. szept. 2. 19:15
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Vékony voltam/vagyok (bár mindenkinek mást jelent a vékony, régebben 190 centihez voltam 70kg - ami szerintem kifejezetten kevés - most olyan 80-85 kg között), mégis sok nő vonzódott már hozzám.
2017. szept. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó! Mert magas vagy, úgy könnyű. :)


Más. Mik ezek a kilométerek? Ma már a Cooper-tesztet is le kellene futni, hogy az embernek csaja legyen?

Meg nem tud futni a busz után? Ki az a debil, aki fut a busz után? Időben kell odaérni, vagy nyugodtan megvárni a következőt. Futni... bahh!


(és egyébként is kocsival járok, fusson akinek két anyja van)

2017. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!