Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelt kérdés
Lányok, nők (mint célközönség): mi az első gondolatotok egy srácról, mikor ránéztek és látjátok, hogy sovány, vagy az átlagosnál vékonyabb, de egyébként az öltözködése is igényes és önmagára nézve is az? Kivéve a testalkat fejlesztése terén.
2017. szept. 2. 16:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
24 vagyok és 53 kiló. 1,5 éve folyamatosan edzek, több tízezret költöttem már tömegnövelőkre, de semmi eredményt nem értem el. Gyors az anyagcserém és olyan pörgős/stresszes az életstílusom, hogy képtelenség akaratlanul is magamra szedni plusz felesleget, ezért inkább azért küzdök, hogy legalább soványabb ne legyek és megmaradjon a jelenlegi erőnlétem (amivel amúgy futáskor, túrázáskor kenterbe vernék elég sok nagydarab férfiasnak hitt, közben meg nulla erőnléttel rendelkező palit). De legalább az öltözködésre és stílusra odafigyelek, hogy ne nézzenek egy út széli éhezőnek, csak sajnos a sztereotípiákat nehéz legyőzni és a 120 kilós cukorbeteg kétajtós szekrényt előbb néznék férfias és izmos álompasinak, mint engem egy fitt és agilis életvitelű egészséges fiatalembernek. Barátnőm természetesen nincs.
2017. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván van aki nagyon nehezen izmoasodik. De valami normáli sportot ki kellene az ilyen srácnak próbálni. Pl evezés

És meg lenne az eredmény.

2017. szept. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

"Az edzettek sem. :-) "


:D

Szánalom a köbön ;)

2017. szept. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
De a vékonyság a gyengeséggel miért párosul a fejekben? :) Írjátok, hogy a táskát legalább bírja megfogni. Közel sem biztos, hogy valaki attól, mert sovány, így le van roggyanva. Rendben, egy dolog, hogy egy átlag, 50-60 kg-os lányt nem tudnék kilométereken keresztül hurcibászni, de valamelyik nap is úgy vittem haza egy 20 kg-os csomagot kézben pár kilométer távolságból, hogy meg sem kottyant. És gyanítom, hogy az állóképességem is jobb egy-két "ki vagyok pattintva" gyereknél. Nem értem...
2017. szept. 2. 16:51
 15/36 anonim ***** válasza:
45%

#14: Mert a nők vizuális típusúak, ami a kettős mércével tökéletesen párosul. Csak egy életszituáció:


90-110 kilós jóllakott óvodás kaliberű "mackós" pasi elfárad a csomagok cipelésében. Válasz a nőktől: "Nem baj nagy macim, mindenkinek a gerincét megterheli a nagy cipekedés és tudod, hogy ez nem egészséges."


60 kilós siklóalkatú, de amúgy sportos és fitt srác szenved a jóval nehezebb bútorok emelésével. Gondolati szinten a nők véleménye (mert a véleményüket már nem merik vállalni, persze már aki): "Mi az öcsisajt? Egy kis pakolást és emelést már nem is bírsz?"


Tehát inkább legyél nagy darab - tök mindegy az erőnlét - csak jobban mutasson sétálás közben, hogy a csajnak egy tekintélyt parancsoló méretű fickója van, akihez jó odabújni, közben meg kondi nulla és 30 perc sétálás után liheg.

2017. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ennyire előítéletes Világban élünk...
2017. szept. 2. 17:08
 17/36 anonim ***** válasza:
36%
#4 meg akik úgy gondolkoznak mint a negyedik! Húzzatok már el a francba! 50 kiló vagyok! Sportolok, és eszek annyit amennyit lehet. Ami átlag rengeteg! Már 150 kilósnak kellene lennem. De nem engedi a genetikám!!!!!!! Most tápszerezzem és mérgezzem magam hogy hízzak? Na meg a francokat!!!!!
2017. szept. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
37%

"Kb annyira vonzó egy sovány fiú, mint egy hájas nő."


Ezt nőként én is így látom.

2017. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%
#17: +1
2017. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
6%
17# A tápszerek azért drágák, mert kiváló minőségű tápanyagokat tartalmaznak, és az minden, csak nem méreg. A finomított cukrok, fehér liszt, hétköznapi gyorskaják, tartósítószetek, adalékok, feldolgozott élelmiszerek mérgek.
2017. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!