Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az edzetlenség igénytelenség?

Figyelt kérdés
Lányok, nők (mint célközönség): mi az első gondolatotok egy srácról, mikor ránéztek és látjátok, hogy sovány, vagy az átlagosnál vékonyabb, de egyébként az öltözködése is igényes és önmagára nézve is az? Kivéve a testalkat fejlesztése terén.
2017. szept. 2. 16:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Hogy ha én nem érem be edzetlen testtel, olyat keresek, akinek szintén igénye van arra, hogy ne legyen puhány.
2017. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Én nem gondolom, hogy igénytelenség lenne, ha valaki vékony vagy sovány. Alkat kérdése is lehet a dolog, ráadásul ki a francot érdekel, ha ő jól érzi magát a bőrében! Nekem nem számít, hogy izmos-e a partnerem, "edzettség" tekintetében inkább az számít, hogy egészséges legyen az életmódja, ne fáradjon ki attól, ha két emeletet lépcsőzni kell vagy futni kell a busz után stb. Ha ez megvan, akkor nem zavar, ha vékony.
2017. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy ennek az embernek se adnak enni.
2017. szept. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy igényed van rá, viszont ha nem éred el, hogy normális tömeggel rendelkezz a magasságodhoz képest... azt már gyengeségnek veszik és a sovány fiúkat ritka kevés csaj találja vonzónak. Kb annyira vonzó egy sovány fiú, mint egy hájas nő. Ha nincs elég akaratod normális súlyt elérni, akkor az gáz egy csaj szemében igen. (és nem a kigyúrt testre gondolok, hanem pusztán csak egy normál tömegről)
2017. szept. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
67%
Haverom az egyik legjobb arc srác a Földön. Mindenki imádja, iszonyat jó humora van és nagyon rendes ember. Eddig csak azért nem jött össze vele egyetlen csaj sem, mert sovány :) Úgyhogy lehet kamuzni, de ha sovány vagy, akkor nem vagy vonzó a nők számára. Ennyi.
2017. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
A nagyon szélsőséges alkatok nem vonzóak. Se a kövér, se a sovány.
2017. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Nem tartom igénytelenségnek, ha valaki vékony, ez alkati kérdés. Viszont nem jönnek be a giliszta pasik (bocs).

Az edzettek sem. :-) Mármint én a normális testalkatot szeretem, nem zavar, ha vékony, az se, ha befigyel a pocak. Az izomagy pasikat nem szeretem, amúgy se jönnék ki egy olyannal, engem zavarna, hogy hétből öt nap edzés az élet (ez minden más hobbira igaz szerintem), de a nagyon vékony srácok meg egyszerűen nem jönnek be.


Ettől függetlenül nem tartom igénytelennek őket, eszembe se jutna. Teljesen normális pasik, csak éppen nem a zsánereim.

2017. szept. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Az edzetlenseg nem igenytelenseg. Ha kover lennel, az az lenne, a vekonysag nem az.
2017. szept. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtök írta, hogy az zavaróbb, ha nem tud felgyalogolni mondjuk az emeletre. Esetemben erről szó sincs. Napi szinten 10-20 km-es sétákat teszek, munkámból adódóan is talpon vagyok 10-12 órán át, kilométerhiányom biztos nincs. Kerékpárral is nálam a bemelegítés 30 km-nél kezdődik. Egyszerűen csak rossz az étrendem. Egy kedves barátom 30 éves koráig ugyanolyan vézna volt, mint én. Megismerte a feleségét (aki persze csak később vált azzá), ő főzött neki finomakat, megismertette új ízekkel és a társaságában nagyobb kedve volt enni, mostanra elérte a jól megtermett férfiember súlyt, akire jó ránézni. Én is azt érzem, hogy ez hiányzik, mert a gyúrás, mint mozgásforma számomra nem szimpatikus, én inkább kardiós típus vagyok (tudom, pont az nem kellene, de mit tegyek, ha az vonz?!)
2017. szept. 2. 16:31
 10/36 anonim ***** válasza:
40%

Én magam elég "kicsi" lány vagyok és azért az elvárható szerintem, hogy azért át tudjon karolni a srác. Egyébként rddig mindig a normál illetve kissé vékonyabb srácok tetszettek (meg lehet kövezni, de nem.szeretem a nagyon kigyúrt/mackós srácokat)

A barátom sem túl nagy, izmos, de nem az a nagyon kigyúrt és nem túl magas 174-5 cm emellett kb. 70kg. Számomra ez az ideális. Ennél nagyobb srác nem kéne. Viszont ne legyen annyira vékony hogyha odaadom neki egy pillanatra a táskám, akkor összerogyjon.

2017. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!