Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyenek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyenek? Miért vagytok ennyire ösztönlények, miért nem érdekel titeket az is hogy az adott nőnek milyen értékes lelki értékei vannak?

Figyelt kérdés

Rengeteg, rengeteg fiú olyan, hogy ha meglát egy dögös, jól kisminkelt, csöcsös-bögyös jó csajt, akkor ész megáll f@........sz feláll. És nem érdekli őket hogy mellette a csaj gyökér, buta, stb.... (persze itt is vannak kivételek, de ritka).


És sok pasi a külső alapján lesz szerelmes. Kérdem én, miért nem érdekel titeket az is hogy egy nőnek milyen lelke van, milyen belső értékekkel rendelkezik? Miért csak a segg-csöcs-agyon sminkelt pofi érdekel titeket? És miért vagytok lenézőek az olyan nőkkel szemben akik nem ilyen dögösek, őket miért veszitek semmibe?


Most hogy a nők hogy állnak a pasikhoz azt hagyjuk.... azért egy nőnek fontosak a belső értékek akárki akármit mond.


De most itt konkrétan a pasikról van szó, hogy ők hogy állnak a nőkhöz.



2017. aug. 31. 14:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Tipikus frusztrált, általánosító fröcsögés, amit idehánytál a kérdésed gyanánt. Gondolom valakinek nem kellettél, aztán most az egész férfi nem a hibás :D És még van képes azt állítani, hogy egy értékes ember vagy.


Én nem vagyok cicababa típus, sőt, mégsem volt gondom a pártalálással (persze ebbe se görcsösen kapaszkodtam, prímán éreztem magam egyedülállóként is).. Az olyan férfiak, akiknek ezek a nőcskék kellenek, nekem például nem kellenének társként, mert teljesen más az értékrendünk, szóval mi a gond? Kereslet és kínálat. Nem a felszínes bájgúnárok között kell keresni, akkor nem lesznek ilyen problémáid.

2017. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, kérdezd a farkamat.


A viccet félretéve: azért, mert nincs önismeretük, torz az önképük, nincsenek tisztában sem a saját valódi igényeikkel, sem a saját valódi mozgatórugóikkal, sem a valódi motivációikkal. Nem tudnak különbséget tenni belső késztetés és társadalmi validáció között, és nem tudnak különbséget tenni a kanosság és a "szerelem" között. Nincs önkritikájuk, nem kérdőjelezik meg a reakcióikat és döntéseiket, nem vizsgálják meg saját magukat kívülről. Nem törekednek arra, hogy fejlődjenek, mert nem is tudják, hogy lehetséges fejlődni. Nem gyakorolnak önkontrollt, mert nem ismerik, mint opciót. Gyakorlatilag ösztönlények, pont, ahogy írod, 50 000 éve nem frissített szoftverrel :D. Pontosan ugyanúgy, mint a nők.


Plusz azt is hozzá kell tenni, hogy az, hogy meglátok egy jó nőt az utcán és megbámulom, nem ugyanaz, mint amikor komolyan érdeklődök valaki iránt. Ne keverd össze a kettőt.

2017. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vagyok lenéző semmilyen nővel kapcsolatban. Kivéve ha kiderül hogy egy általánosító ostoba pitsa...
2017. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Ki nem dugott meg Szivi?
2017. aug. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem tökéletesen megfelelsz belső értékeid tekintve.

Akarsz baszni?

2017. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint h miért akarnak a nők gyereket... ösztön, vazze.
2017. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Én egyáltalán nem vagyok fullos nő, még sincs semmilyen gondom a pártalálással. Normális emberekkel kell ismerkedni, őket érdekli a személyiséged. A kérdésed értelmetlen és bugyuta.


26N

2017. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Noren1989 ***** válasza:
88%

Kamu. Ennyire elvakult, idióta feminista csak a mesében létezik.


Szerintem maradjunk "A" pasidnál.

Ki bántott már megint?

Elgurult a csattogós lepke, vagy mi történt?

2017. aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Jaj, mert a nők nem ösztönlények... Azért szarnak nagyban a kedvesebb visszafogottabb pasikra és kell nekik inkább a nagy arcú bunkó alfahím.
2017. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ez most megint egy lepontozandó válasz, de a fájó igazság az, kedves kérdező, hogy fizikai vonzalom nélkül nincs kapcsolat. Ha nem tetszel valakinek, tudja, hogy nem lenne képes minden reggel melletted kelni, akkor nem fog veled összejönni. Persze nyilván ez nem azt jelenti, hogy csak a cicis, vékony lányokhoz lehet vonzódni.

A másik, hogy igen, általánosítasz.

A harmadik, hogy ez megint csak egy jó kifogás, hogy miért nem találsz pasit. Az olyan nő, akinek tényleg vannak belső értékei, rendelkezik egy bizonyos kisugárzással. És sokszor ez fogja meg a féérfiakat, nem pedig a külső. Mondjuk ha egy nő magabiztos, az már egy jó pont. Hidd el a pasiknak is nagyon fontosak a belső értékek, csak nehéz lehet nekik olyan nővel ismerkedni, akinek nincsenek. Csak ő hiszi azt magáról, hogy vannak. Egy ilyen negatív mentalitású, ítélkező nővel nem csodálom, hogy senki nem akar kapcsolatot. Ha szerinted minden csinos nő buta meg gyökér, értékek nélkül akkor van egy rossz hírem...

2017. aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!