Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Tudnátok írni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Tudnátok írni egy konkrét leírást (külső, belső) azon kaliberű pasikról, akiknek nem hogy nem kell küzdeniük értetek, hanem inkább ti epekedtek utánuk?

Figyelt kérdés
Lehetőleg képet is linkeljetek (akár privátban). Azért vetődött fel bennem ez a dolog, mert mostanában egyre több olyan kérdés olvasok itt a gyk-n, amiben csajok kérdezik, hogyan tudnák felkelteni a pasi figyelmét/hogyan jelenjenek meg előttük/mit csináljanak, hogy ne égjenek be. Szóval annyira top a pasi, hogy nem neki kell megfelelnie, hanem a csajnak. Számomra ez annyira szürreális, mikor huszonévesen is szűz vagyok és életemben nem mosolygott rám egy csaj sem, hogy fel nem tudom fogni, milyen pasinak kellene lennem ahhoz, hogy én legyek az élet császára. Természetesen olyan tulajdonságaim vannak, amelyeken nem lehet változtatni (magasság, arcszerkezet). De mégis kíváncsi lennék, hogy néznek ki ezek a csodálatos "hétköznapi görög Istenek". Természetesen egy életkort is kérnék. Tényleg normális válaszokat írjatok, semmi provokatív célom nincs. Köszi szépen.

2017. aug. 14. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress rá google-n: "attractive man"
2017. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szopás, mert én pont az után a pasi után epekedek, aki hasonlóan teper miattam. Egyszerűen nem tudok odalenni senkiért, meg koslatni utána anélkül, hogy valami kölcsönösséget ne feltételeznék a dologban. Van pár rossz tapasztalatom, túlvagyok rajta, de nem felejtek: ha valaki nem érdeklődik irántam, meg nem látom úgy, hogy kifizetődő lenne az igyekezetem, már könnyen elköszönünk egymástól, akárhogy néz ki, és akármilyen ember. Ez önvédelem. És nem fog változni. Fölösleges energiapazarlásra és játszmázásra nem vagyok kíváncsi, ezenfelül meg utálom a rajongókat, és én is utálok valaki iránt rajongani. Nálam egy kapcsolat sosem ilyen nyálcsorgatással kezdődik, hanem finom és kölcsönös egymás felé közeledéssel. Ha ez nincs (lehet, hogy leszarom ember vagyok), de nem nagyon izgat a másik.


Vannak tulajdonságok, amiket díjazok, meg van, amit vonzónak tartok, de számomra az ideál része az is, hogy képes legyen nekem udvarolgatni, ha én teszek felé egy lépést, ő is finoman közeledjen, legyen meg a kölcsönösség és a játékosság, a flört az elején, és tiszteljen. Ne ugráljon körbe, ne legyen talpnyaló, de mutassa felém, hogy észrevett, talált bennem valamit, amit tud becsülni, és nyitott a közeledésemre. Enélkül nekem mindenki csak "jó ember" maximum.


Lehet valakire felfigyelni, elismerni, vonzónak tartani, de elcsöpoenni szinte egy olyan után, aki füle botját sem mozdítja, vagy talán azt sem tudja, hogy megszülettél... Gyerekes, szánalmas és megalázó. Nekem nem ér annyit egy ember sem, hogy direkt teperjek érte. Ahogy nem is szeretem, ha valaki nekem ilyen "nagy fanom" lesz az udvarlás alatt... Elmúltam már 15.

21L

2017. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Nemtom, nekem nincs ilyen. Illetve ha tetszik valaki, akkor siman tudok kezdemenyezni, en ezt nem teperesnek erzem, szimplan bejon a pasi akkor odamegyek / bejelolom vagy barmi es lazan elkezdek vele dumalni. A randira hivast meghagyom neki, ha nem hiv akkor leszarom, annyira jol senki nem nezhet ki, hogy tenyleg MINDENT en csinaljak annak erdekeben, hogy osszejojjunk.
2017. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nekem mindig olyan keltette fel az érdeklődésem, aki érdeklődő volt, figyelmes,megnevettettet és mindezt kellő önbizalommal (de nem nagyképűen) tette. Valószínűleg azért, mert jól esik, hogy érdeklem, hogy mellette szépnek és úgy általában jó nőnek érzem magam. Egyszer csak azt veszem észre, hogy hiányzik, ha nem beszélgetünk, hogy örülök ha a közelemben van, és hiányzik, ha nem találkozunk.


Olyan, hogy valakiért azért epekedtem volna, mert ő Adonisz, még nem volt. Nálam ez úgy működik, hogy a fentebb leírtak után (kialakul a vonzalom) el kezd minden tetszeni benne, hogy milyen szép a mosolya, milyen jó az alakja, de cuki az elálló füle stb. A kezdetekkor ezek fel sem szoktak tűnni.

2017. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Jól értem, nehezedre esik megemelni a segged? :)
2017. aug. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valakivel kiszemeljük egymást,akkor nem a külső a domináns tényező.Persze számít,de nem ez a legfontosabb.Ha a kémia,a közös hullámhossz megvan,onnantól nincsenek bennem kérdések.Dobom a jelzéseket,hogy zöld az út.Onnantól a többi rajta múlik.
2017. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!