Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők pár tipp párkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők pár tipp párkereséshez idétlen férfinak/fiúnak? 26/F

Figyelt kérdés

A tiniszerelmemmel 5 hónapja ért véget a kapcsolatunk (16 éves korom óta együtt voltunk) nemrég elkezdtem társkeresőzni kb. 0 sikerrel. :D Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.


1. Számít szerintetek a bemutatkozó szöveg az adatlapon ? Ti elszoktátok olvasni ?


2. Vissza írtok olyannak is akit ti magatoktól rondábbnak ítéltek meg vagy veszett ügy és inkább érdemesebb kb. belőni a szintemet és úgy "válogatni?"


3.Minek örültök, ha hogy ír rátok a férfi ? Nincsen semmi ötletem (próbáltam vicceskedve amire egy flegmaválaszt kaptam és miután megmagyaráztam a "poént" többé nem írt a lány, próbáltam bókolva próbáltam csak a beköszönést, de egyikkelsem jártam sikerrel :D)


És van még 1 további tényező, vitiligom(pigmenthiány) van ti ezt mennyire tartjátok taszítónak ? Csak képeken nem nagyon látszik, érdemes ezt felvázolnom a lánynak, ha sikerülne valaha kialakítanom egy beszélgetést ? :D


És, ha kb. 1 hónap alatt 0 sikert értem el akkor ugye társkeresőn kb. a képek a lényegek akkor valószínűleg a külsőmhöz képest túl nagyok az elvárásaim a másik fél külsőségei iránt és az lehet a baj ? :D


Sajnos nem tudom elképzelni, hogy kb. hol szerepelhetek a lányok "skáláján" mert az exemmel kb. megfogtam az Isten lábát nagyon szép volt viszont lehet csak szerencsém volt vagy mert tinik voltunk és összeragadtunk.


Köszi annak aki végig olvassa és még válaszol is pár kérdésemre, szép estét :)



2017. jún. 22. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Számít, nagyon sokat! Nálam legalábbis jó, ha tudom, mit szeretne a másik, meg jó támpont, sokszor abból indulok ki, ha épp én írok egy fiúnak (igen, szoktam). Meg vannak néha kifejezetten kreatív megoldások, ami szintén bejön, nekem is valami ilyesmi van kint, általában azt használják nálam is a fiúk fogódzónak a beszélgetés elkezdéséhez. Vagy a képeimet, eléggé beszédesek esetemben. Nem mindegyiken nézek ki top macának, de legalább látják, hogy ha 0-24 szép nem is, kreatív meg sportos vagyok. :DDD


2. Nem tudhatod, nekem mi a ronda. :) Szerintem megéri írni, próba-szerencse. A srác, akiért évekig odavoltam (még kiscsibe koromban), azt hitte, nem tetszem neki, azért nem kezdeményezett, mint kiderült. Aztán elment egy másik városba egyetemre, azért nem lett belőle semmi. :( Szar ügy, mindegy. :D


3. Szeretem, ha egy fiú, még ha szar poént is nyom, de nem szorong a véleményem miatt. :D Volt, aki a nevemmel hülyéskedett, írt róla egy gagyi 4 soros verset, marhára nem jött be, de az igen, mikor bevágta a végére, hogy "köszönöm, hogy rád akadtam, legalább tovább süllyeszthettem botrányos udvarlási szokásaimat". :D Voltak fura megnyilvánulásai, de nem aggódott miattuk, és én sem. :) Aztán valahogy ellaposodott a beszélgetés, de ez tetszett benne. Szerintem ne akarj megfelelni embereknek, legyél tisztelettudó, de nem kell minden szavukat lesni. :D Srác haverom is sikeres a lányok körében, átlagos srác, nyilván koptatták le őt is a fullos bigék. Frappáns, normális dologgal ír a lányokra, ha ők bunkók vele, akkor visszaír valamit, hogy "rendben, felség", vagy "szóval az alázós szexet is szereted? grr..." :D Meg is érdemli az a tyúk, aki nem tud kulturáltan válaszolni.:) Viszont arra figyelj, hogy ne alakíts ki sablonokat, az érdeklődésed legyen őszinte és lehetőleg egyedi. Nekem nagyon nem tetszik, mikor valakivel nem tudunk egy témáról beszélgetni, mert csak kérdezget, vagy nekem kell őt...:/ És nem szeretem, ha meséltetnek, beszéltetnek, nincs nekünk ebben semmi szórakoztató és kölcsönös...:S


A pigmenthiányt szerintem ne vázold fel, esetleg csinálj olyan képet, ahol látszik és akkor tiszta sor. De ha a testeden (hasadon, combodon) van valahol, szerintem az sem szükséges, egyáltalán nem gusztustalan dolog és ha már "ott jár", nem fogja érdekelni.:D Az arcod meg úgy is látszik.:)


Nem tudom, milyen aktívan és hogyan használod, nem tudhatom, miért nem volt siker 1 hónap alatt.:)


Igazából így látatlanban amiatt aggódnék csak, hogy egy ilyen hosszú kapcsolat lezárásához nem volt elég fél év. Nem érzem ezt nálad, de az nagyon rosszul esik, mikor valaki felhozza még az exét és dicséri vagy épp szidja nekem... Nem igazán van ahhoz köze az embernek, hogy a múltban ki mennyire volt főnyeremény, mert gyanítanám, hogy akkor én is valakihez viszonyítva vagyok, nem magamért becsülve. Ráadásul nekem is évek kellettek a leghosszabb kapcsolatom után, hogy leszakadjak a miatta kialakított "elvárásaimról" és úgy keressek párt, hogy nem hozzá mérem vagy valami.

20/L

2017. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem tetszik nekem :D Ne haragudj, nem megy ez ma...
2017. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Persze megértem az utolsó soraid az exes témáról, de ugye a kérdés válasz kapás céljából írtam ki nem társkeresés reményében és habár kicsit még bugyutának érzem magam annyira azért nem vagyok az, hogy az exemröl prédikáljak a lányoknak ezt csak a helyzetem(kérdésem) bővebb kifejtése miatt írtam ki :D


És köszi szépen az összeszedett válaszodat ! :D

2017. jún. 22. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért mentetek szét a barátnőddel, ha valóban megfogtad vele az isten lábát?
2017. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!