Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

25 év körlieket kérdezem, mert én is annyi vagyok.

Ugye már bulizni nem járok, nincs is kivel, meg alapból is tele van a hely 16-18 éves kicsikkel.

Kocsmákba nagyon ritkán járok az egyik barátnőmmel, de ott lehetetlen ismerkedni..

Ti ennyi idősen hol pasiztok??

:)



2016. dec. 7. 09:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*körülieket
2016. dec. 7. 09:50
 2/12 anonim ***** válasza:
neten
2016. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
bővebben? a net elég tág fogalom
2016. dec. 7. 10:21
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
gyakorikérdések rehabilitációs központ és társkereső
2016. dec. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát aki ezt az oldalt használja társkeresőnek meg is érdemli :D :D
2016. dec. 7. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:
meglepődnél...
2016. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, de itt nincs jó tapasztalatom...:D
2016. dec. 7. 11:36
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából azzal, hogy ilyen pökhendi módon leszólják a gyakorit társkeresés céljából, csak pont egy önbeteljesítő jóslatot gyártanak, mert aki normális lenne, de vacilál, az ezek után biztos nem fog itt próbálkozni, pedig ha megtenné, akkor máris eggyel több normális lenne, mint addig volt, azaz arányaiban a hülyék aránya csökkenne.

Most csak hangosan gondolkodtam...

2016. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi számít ismerkedésnek? Ha a kezdeményezés, akkor sehol.
2016. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem kezdeményezek sehol se ismerkedést, a pasik próbálkoznak állandóan. Lényegében bárhol. Internetes társkeresőre is felregisztráltam egyszer kíváncsiságból, 1 nap alatt 52 levelet kaptam. Csak válogatnom kellett utána.
2016. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!