Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem hülyeség a párkereséshez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hülyeség a párkereséshez feltételeket szabni?

Figyelt kérdés
Itt az oldalon is olvastam, máshol is hallottam, hogy vannak olyan emberek, akik mindenféle feltételeket szabnak a párválasztáshoz. De mi van akkor, ha a nagy ő nem felel meg minden elvárásnak?

2017. máj. 21. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Feltételre gondolsz, elvárásra, vagy esetleg igényre?
2017. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, abszolút nem hülyeség. Hasonló a hasonlóval, különben hosszú távon összeférhetetlenek lesznek nagy esélyjel.
2017. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is írtam már ilyen tartalmú választ, mármint amiben feltételekről beszéltem: egyrészt ezek nem betonfalak, másrészt azért az ember tudja kit keres. Nálam pl. ha valaki folyamatosan megjegyzéseket tesz a többi emberre (pl. ruházatra, párkapcsolatra, anyagi helyzetre), vagy mondjuk nem szeretne gyerek(ek)et előbb-utóbb, az szóba se jön.

Ezek nem olyan elvárások, mint pl. legyen 3 diplomája és szőke Klopátra-frizurája, szemüvege meg nem lehet, hanem sokkal általánosabbak, de ettől még feltételek.

Sőt, ha az aktuális barátnővel mondjuk sétálunk az utcán és folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy nézd már milyen csóró az a család vagy az a csaj hogy bírta felvenni azt a rózsaszín nadrágot azzal a kávészínű felsővel, attól én a plafonon vagyok rövid időn belül.

Minden áldott nap öregítsem magamat ezzel a stresszel?

Á, nem... ...szóval inkább akkor ne legyen közöttünk semmi.


31F

2017. máj. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, ha értelmesen teszed. Mert lehet úgy is.
2017. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, igen, nagy hülyeség. Esélyt megadni és ki fog derülni, mire fogunk jutni. Így találtam meg, azt akivel jól kijövünk. Egyikünknek sem volt semmi lista, elvárás hegyek. Ennek ellenére, nagyon régóta, jól megvagyunk.
2017. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem az alapdolgokra gondoltam. Az oké, hogy a hasonló a hasonlót vonzza, de ilyen pitiáner dolgok, hogy pl. legyen szőke, kék szemű, tudjon 12 idegen nyelvet, legyen full izmos, ilyen elvárások nem hülyeségek?
2017. máj. 21. 17:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem ő a nagy ő.


Én például tudom magamról, hogy nekem biztosan nem egy határozatlan, introvertált férfi a nagy ő.

2017. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ez olyan dolog, hogy a szélsőséges helyzetek a rosszak, a középút meg arany. Azaz az egyik véglet (kevés/0 feltétel) hamis pozitív eredményeket - sok összeférhetetlen párt - szül, a repülőgép-ellenőrzőlistákkal vetekedő rosta meg valóban hajlamos fennakasztani a nagyőket is.


Szóval azt akarom mondani, hogy a párkereséshez valamennyi feltétel azért jó, ha van.

Hogy mennyi ez a "valamennyi" és konkrétan milyen feltételekről van szó, az meg már teljesen egyénfüggő.

2017. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az,hogy pl. szőke/barna/fekete, vékony, teltebb nem elvárás, hanem ízlés, vonzalom kérdése. Általában megvan mindenkinek az ideálja alapjaiban.de meglátsz egy másikat és lehet,hogy az fog bejönni.


Minden korosztály más elvárásokat, igényeket támaszt, és persze általában ez attól is függ,hogy ki pl. milyen adottságokkal, anyagi helyzettel, egzisztenciával rendelkezik.


Tizen/huszonévesen még jobbára csak a külső számít, később aztán nőhetnek az igények, elvárások.

2017. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!