Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy orvosolható az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy orvosolható az önbizalom és az önbecsülés azon hiánya ami a párkereséshez kell?

Figyelt kérdés

Most komolyan,nem lesz senkinek önbizalma attól,hogy sportol. Nekem sem lett pedig mind sportoltam.

De ettől még nem merek ismerkedni.

Tudom, hogy kevés vagyok a nőknek.

Szóval, hogy lehet ezt helyrerakni?



2016. febr. 24. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Más megközelítés: Ha jól néznél ki akkor a nők maguktól lógnának rajtad, neked csak válogatnod kellene. Ha neked kell erőlködnöd akkor ott már rég vesztes helyzetben vagy.


A kérdés tehát inkább az, hogy "Hogyan fogadjam el az örök magányt ?" Ilyen kérdésekkel pedig tele van az oldal.

2016. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találj valamit amiben tényleg jó vagy (egy sport, vagy hobbi, vagy tanulás/munka/szakma), és mozogj ebben a körben, beszélgess emberekkel erről, fontos hogy legyen határozott véleményed a témában (saját tapasztalataid alapján), és merd is kimondani és akkor jöhet pozitív visszajelzés, hogy tényleg tudsz valamit
2016. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:

önbizalmat nekem pl az ad, h beleállok a félelmeimbe, új megmérettetésekbe és a tapasztalataim igyekszem jól feldolgozni.

Önbizalom csak úgy jön, ha szembeszállsz a félekmeiddel. Nem az a bátor ember, aki semmitől nem fél, hanem aki beleáll azokba. És, ha egy általad kitűzött cél teljesítesz, fontos, hogy dicsérd meg magad.

2016. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

legyen egy kialakított saját életed, amire felnézhetnek. Pl ne gyári betanított rabszolga legyél éhbérért, hanem jól menő vállalkozó. És itt nem az anyagi részre célzok, hanem a vállalkozással járó függetlenségre, mikor nem egy főnök mondja meg, hogy mit csinálj, vagy hogy mikor menjél be dolgozni!


Ha e fel tudod építeni, mármint a vállalkozást, akkor lesz elég önbizalmad bármihez! + akkor a csajok önként teszik szét neked a lábukat kérés nélkül.

2016. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Lol dat válaszok

Szoval ne legyél randa

Sportolj

Legyél vállalkozó

Es utanna jonnek a csajok

En kerek elnezest xd

2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csinalj kemeny kizdosportot. Attol nekem is nott az onbizalmam. Es a testtartasomon is latszik. Mondtak. Kezd bele vmi uj hobbiba. Vegyel divatos ( nem feltetlenul draga) ruhakat, cipot, ami persze jol is all. A frizurat is ugy valaszd meg, h valamennyire divatos legyen es foleg jol alljon.

Legyenek lany barataid. Sok sok lany vegyen korul.

N

2016. febr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van elég eszed hozzá, akkor igen.
2016. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszeru... Ha szoktal menni szorakozni, akkor oda kell menni mindenkihez. De tenyleg aki mozig es nobol van odamesz beszelgetsz egy kicsit. Elsonel kicsit zavarba leszel de utanna rajossz higy ettol nagyon kar felni. Igy szepen fel lehet epiteni, nekem is igy volt. Es ha itt mar nem leszel zavarba, lesz batorsagod akarkivel beszelgetesbe elegyedni, onnantol sinen vagy mint szegeny Jozsef Attila
2016. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!