Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte vélemények érdekelnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vélemények érdekelnének! (? )

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy cikket arról,hogy a férfiaknak igen is szimpatikus,ha egy lány nem átlagos.Nem sminkel,nem modell,és mondjuk - szeret olvasni.


Ennek ellenére,azt veszem észre,hogy hozzám és a hozzám hasonlóakhoz,nem igen jönnek oda. Ha a buszon,vonaton,vagy parkban olvasunk.:D

Ellenben;egy magas,vékony,nagyobb keblű,sminket hordó nőhőz,akkor is - ha épp csak kidobja a könyvet."Jajj cica,de jó,hogy ilyen művelt vagy." - és hasonló szövegekkel.

Persze,lehet a személyiség varázsa is.Ki tudja?


Hozzá teszem,nem irígy vagyok és ilyen taplókkal nem ismerkednék.De azért mégis csak érdekel,mire fel ez a kettős mérce??


2017. aug. 12. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na és mit olvasol Kedves Kérdező?
2017. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Engem kiakaszt a kérdező egyszerűsége és bugyutasága. Ilyen gondolkodással ne is reméld, hogy leszólítalak. :D
2017. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Diavolino44 ***** válasza:
28%

Nekem is a 12 az a komment ami eloszor eszembe jutott.

Szoval valahol volt egy cikk, ami nem fedte a valosagot. NE!!! hivjuk a

Rendorseget, hogy tegyek meg a szukseges intezkedeseket, nehogy megegyszer valaki szemezzen a vonaton. :D


En odaszoktam menni lanyokhoz, de csak olyanokhoz akiert erdemes kockaztatni, hogy lekoptat. Mi ertelme van atlagos lanyokat megszolitani, es lehuzni az egomat azzal, hogy visszautasit? Inkabb megyek csak a top kategorias lanyokhoz, mert ha visszautasit, kb sejtettem, ha meg nem akkor meg van eselyem randizni pl modell csajszival. Aztan ha a randin kiderul, egyszeru mint egy villanykorte, akkor megprobalom megdugni, aztan megyek a kovetkezohoz.

2017. aug. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint:

Ezek az emberek, általában "könyvet a borítójukról ítélik meg", azaz felszínesek. A legtöbbjüknek, általad jellemzett "cica baba" az ideállja. A könyv meg csak egy ürügy, hogy letudják szólítani a lányt.


Vagy a másik lehetőség, a fent említett lányok, olyan könyvet olvasnak, amiket az őket leszólító fiúkat érdekel. Ez máris egy jó nyitási alap, mert a 2 félnek, közös az érdeklődési köre, és lehet miről csacsogni.

2017. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ha -példádból kiindulva- olvasol a tömegközlekedési eszközön, az egy igen jó szűrő. Látod, hogy e nyomdai úton előállított termékkel mennyi embert lehet távol tartani? Valljuk be, az olvasás a z intellektuális feltöltődésen kívül erre is jó.


Használd a módszert tudatosan!

2017. aug. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Én életemben 4-er szólítottam meg olvasó lányt:

1. nem látod te b***rom, hogy olvasok

2. b***zd meg ne zavarj

3. mi van te gy***kér, nem láttál még értelmes nőt

4. van barátom


Részemről többet nem nyitok "könyvmolyok" felé, nyilván azért olvas, hogy más ne zavarja meg.

Arra gondoltál esetleg, hogy mi lett volna, ha nem csak magadba fojtva csorgatod a srácra a nyálad, hanem kinyitod a pofikádat???

2017. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#12:ne is!:D


#16: véleményem szerint,tuti beégés.


A többieknek köszönöm! Igaz is,megyek inkább könyvet olvasni,hogy ne legyek bugyuta és egyszerű. Na és a helyesírásomnak sem árt!


Nem mindenki "alibi olvas" egyébként.

2017. aug. 13. 13:52
 18/19 anonim ***** válasza:

Kész röhej a gyakoris törzsközönség, képtelenek elfogadni más véleményét, illetve ha valaki olyasmit mer leírni, ami nem az ő "igazságukat" támasztja alá. Ekkor jön a lepontozás dicső módszere.

Egyébként meg mi van abban, ha beégsz megszólítás után? Nekünk hányszor kell beégnünk, sértéseket, bunkóságokat, közönyt lenyelnünk, ha megszólítunk egy-egy lányt, mégis folytatnunk kell tovább, mert nekünk, férfiaknak igenis meg kell dolgoznunk a sikerért, nem úgy, mint a nőknek, akik zömmel semmit sem tesznek az ismerkedés során. Arról nem is beszélve, hogy ha a férfiember az x+1-edik bunkózás vagy elutasítás után feladja, máris hurrogtok, meg azzal jöttök, hogy igenis a férfi feladata a kezdeményezés, meg hogy a férfinak ezek után is ugyanolyan bátornak és kitartónak kell lennie. Ezzel szemben a legtöbb nő az élete során EGYETLEN férfit sem szólít meg, vagy ha EGYETLEN rossz tapasztalata van, máris romba dőlt a szépen felépített kis világa. Ennyit a kettős mércéről. A legtöbb nő soha életében nem tapasztalja meg, hogy mit is jelent odamenni, megszólítani valakit, eltűrni a néha bunkó elutasítást (mert ha visszaszól, akkor megint ő lesz az agresszív disznó, aki ne csodálkozzon, hogy ilyen hozzáállással sosem talál magának nőt, blablabla), mit jelent újra és újra talpra állni a sorozatos elutasítások után stb. Nektek, nőknek annyira, de annyira szomorú a helyzetetek, csak éppen amíg eljuttok egy párkapcsolatig, a 99%-otok semmit sem hajlandó tenni. Hiszen a férfi "kötelessége" a kezdeményezés, a randi megszervezése, az utazás, a randi költségeinek állása, a szórakoztatás stb. Elvárások azok vannak dögivel, csak éppen általában ti nem tesztek semmit sem azért, hogy bármi is kialakuljon. Egyébként meg egyenlőség van, ti is nyugodtan kezdeményezhetnétek, ne csak arról szóljon már az állítólagos egyenlőség, hogy a férfinak mi a kötelessége, meg hogy párkapcsolatban is a férfi mit vállaljon át a női munkákból, hanem arról is, hogy ha kell, akkor kezdeményeztek. csak hát ezt basztok megtenni, mert sokkal kényelmesebb várni a sült galambot, meg kiforgatni az egyenlőséget, hogy amikor akarom, akkor vannak nemi szerepek, amikor akarom, akkor nincsenek.

2017. aug. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy a gyakoris nőknek megint fájt az igazság, de már megszoktam, hogy képtelenek ezzel szembenézni, és hogy képtelenek ellenérveket felsorakoztatni, ehelyett gyáva és sunyi módon lepontozgatják azokat a válaszokat, amelyek nem az ő "igazukat" támasztják alá. Pedig szerintem igazat írtam, ugyanis a nők nagy többsége sem nem kezdeményez, sem nem tesz semmit a randizgatás vagy a párkapcsolat kialakításának időszakában azon kívül, hogy dekoratívan néz ki, meg elmegy a randikra. Tényleg csak nagyon sajnálni tudom a nőket, borzasztó világ ez, nagyon megterhelő feladat lehet a számukra betenni a seggüket egy kapcsolatba.
2017. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!