Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszinte vélemények érdekelnéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte vélemények érdekelnének! (? )

Figyelt kérdés

A minap olvastam egy cikket arról,hogy a férfiaknak igen is szimpatikus,ha egy lány nem átlagos.Nem sminkel,nem modell,és mondjuk - szeret olvasni.


Ennek ellenére,azt veszem észre,hogy hozzám és a hozzám hasonlóakhoz,nem igen jönnek oda. Ha a buszon,vonaton,vagy parkban olvasunk.:D

Ellenben;egy magas,vékony,nagyobb keblű,sminket hordó nőhőz,akkor is - ha épp csak kidobja a könyvet."Jajj cica,de jó,hogy ilyen művelt vagy." - és hasonló szövegekkel.

Persze,lehet a személyiség varázsa is.Ki tudja?


Hozzá teszem,nem irígy vagyok és ilyen taplókkal nem ismerkednék.De azért mégis csak érdekel,mire fel ez a kettős mérce??


2017. aug. 12. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Én pont a nem sminkelős lányokat szeretem párom is ilyen. Ellenben ha formatlan, nincs szép arca, olvashat felőlem bármit nem akarok semmit se beledugni :)))
2017. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Semmilyen idegen nőt nem szólítanék csak úgy le olvasás közben. Nincs kettős mérce.
2017. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Tizenhármas ***** válasza:
45%

Murphy? Ha nincs senkid de ismerkednél, senkit sem érdkekelsz- ha párkapcsolatban vagy, látszik rajtad a boldogság, jobb a kisugárzásod és sokkal többen érdeklődnek majd. Mözhely, de igaz.

De a kérdésre felelve, ez túl összetett. Nyilván a külső ami megfog, de ha egy ápolt/minimálisan szép lány (tehát nem hosszúcombú szépség) vagy és megfogsz valakit, akkor utána nagyrészt a viselkedéseden múlik a dolog.

2017. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
IQ kell, csak okos csajt szeretek magam mellett. De a nőt is észre kell venni, és én sem szólítanék le senkit, aki olvasgat, bárhogy is néz ki. Ajánlom a sportos helyeket, ha ismerkedni akarsz, ott nem lesznek ilyen problémáid.
2017. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy része a férfiaknak, akik olyan nőre hajtanak, de nem az összes. Én személy szerint egyetlen nőhöz se mentem oda soha életemben, és nem is fogok. Az igaz, hogy nekem szimpatikus az olvasás és a természetesség. Nincs semmilyen kettős mérce, mert akiket te férfiaknak nevezel, azok valójában csak egy kis részét képezik a férfiaknak, amibe szerintem én is beletartozom.
2017. aug. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én sem feltétlenül férjet keresek,könyvvel a kezemben.(Bár,nem venném rossz néven,ha őszinte érdeklődéssel odajönne valaki.) Csak a párhuzam gondolkodtatott el.
2017. aug. 12. 22:49
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha odamegyünk, az a baj, mert mit képzelünk magunkról, hogy odatolakszunk, és megzavarjuk őket a magányukban. Ha nem megyünk oda, az a baj, mert töketlenek vagyunk, vagy mert nem találjuk ki a gondolataikat, hogy ők éppen nyitottak lennének az ismerkedésre. Sokan pont azért nem mennek oda, mert akkor a nők rendszerint lehurrogják őket, és mivel nem adtok jeleket, hogy lehet kezdeményezni, nem tudjuk kitalálni a gondolataitokat. Én sokszor szívesen ismerkednék ilyen helyzetekben is, de pl. hiába próbálnék szemezni, a legtöbbször már ez is képtelenség, ezek után meg úgy vagyok vele, hogy mi a francnak menjek oda, ha még csak a szemkontaktust sem lehet felvenni az illetővel. És ezek tényleg "átlagos" külsejű lányok, gyakran még visszahúzódónak, csendesnek is tűnnek, amit én kifejezetten értékelnék. Ha nem mennek oda hozzátok, az nem azért van, mert csúnyák lennétek, vagy mert nem igaz, hogy szimpatikus, ha egy lány szeret olvasni. Azért nem mennek oda, mert 1. vagy gátlásosak, 2. vagy rengeteg (esetleg bunkó) megnyilvánulást kaptak már, mert megzavarták az illetőt fontos tevékenységében, 3. vagy nem adtok jeleket, random meg csak nagyon kevesen fognak odamenni. Nem a férfiakat meg a feltűnően öltözködő/viselkedő nőket kellene hibáztatni, hanem tenni azért, hogy rátok is felfigyeljenek, és kimutatni, hogy nyitottak vagytok az ismerkedésre. Senki sem gondolatolvasó, ha csak visszahúzódtok, mint az egérke a sarokba, és nem adtok semmilyen jelet, akkor soha senki nem fog rájönni, hogy ti mit is szeretnétek.
2017. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Figyelj! Erről csak annyit,hogy pár éve,pont a vonaton,ült velem szemben egy srác.Ő is olvasott,de ki - ki nézett a könyve mögül.Oda - oda néztem én is.Szemeztünk egy jót,még mosolygott is.Már azon gondolkodtam,hogyha ő nem szólal meg,majd én.Erre felszállt egy nehézbombázó,kezében egy átlátszó szatyor,benne egy könyv.Onnan a kontakt megszakadt és csak a bombázót nézte.Nem a könyvet,nem a szemét.Henem a fenekét és a melleit,én pedig ejtve lettem.Áldottam magam,hogy nem szólaltam meg.Égett volna a képem,mint a gumigyár.
2017. aug. 12. 23:07
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

#8

Figyelj, már megint azt csinálod, hogy elképzelsz valamit, és azt gondolod, hogy az a valóság. Honnan tudod, hogy a másik lányt nézte? Vagy honnan tudod, hogy egyáltalán tetszett neki? Nem értem. Sokan esnek ebbe a hibába, hogy bebeszélnek maguknak valamit, és utána ezekből a hitekből fonódik az életük. Tudom jól, nagyon durván ilyen voltam. De csak voltam szerencsére. Nagyon-nagyon káros. Rettentően leszívja az energiáid, és baromi sok időt elpazarolsz vele. Ne gondolj bele a dolgokba semmit, ne gondolkodj annyit, mondhatni. Tudom ajánlani Eckhart Tolle könyveit, úgyis szeretsz olvasni. Jobban jársz, ha azt olvasod a gyakorikérdések helyett. Nekem egyébként rengeteget segített annó.

2017. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne legyünk álszentek, azért ti is inkább megnézitek az izmos, jóképű hapsikat, mint a soványakat vagy a kevésbé helyeseket. Plusz nézd azt is, hogy te is felkeltetted az érdeklődését, viszont lehet, hogy nem adtál olyan visszajelzéseket, amiket könnyebben elvárhatott egy "feltűnőbb" csajtól, akiről feltételezhető, hogy megéli és kimutatja a nőiességét, tud esetleg sejtelmes és kihívó lenni stb. Ezek bonyolult játszmák, és a nőknél is hamarabb kapnak figyelmet a nagyszájú, magabiztos, férfiasan viselkedő fickók, mint a csendesek. Sokszor az a baj, hogy nem látni bennetek azt az izgató, nőies nőt, ami megmozgatja a férfiak nagy többségének a fantáziáját, mint ahogyan ti sem látjátok meg az esetek zömében a csendes, visszahúzódó hapsikban a férfit, max. csak a barátot, vagy még annyit sem. Egy "átlagos" külsejű, olvasni szerető lány is simán lehet érdekes, akár még izgató is, csak ahhoz az kell, hogy ne a havert lássuk benne, hanem a nőt. A nőt, aki felébreszt bennünk valamit, aki el tudja csavarni a fejünket, aki csábosan, kissé kihívóan tud ránk mosolyogni, aki nem csak haverkodik velünk. Remélem, érthető, hogy hová szeretnék kilyukadni. Nem a külsővel van a gond, nem is azzal, hogy sokan szeretnek olvasni. A "feltűnő" nők (és férfiak) tudnak valami olyat, amit mások nem.
2017. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!