Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
Tényleg a jó nők csak a pénzes pasikkal járnak?Bakker én most vágom hogy mi megy a társadalmunkban.Én nagyon vágyom egy csinos szexi 10/10barátnőre,és oke tudom h mimdenkinek más a jó de azert valljuk be hogy vannak fullos nők is.Nem vagyok se gazdag se kocsim nincs a testem is átlagos..akkor most nem is lehet 10/10 csajom?Sztem meg lehet nagyon is.mert nem ez számit bar azt latom hogy az igazan jo nők a penzes palikkal vannak..Szerintetek hogyan szerezzek egy olyan lányt aki tenyleg fullos?

2017. aug. 6. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Ti... előttemévő 11( igen kérdező, téged is veszlek)! Tényleg ennnnyire elvagytok tévedve? Annyira sajnállak titeket. Édes drága bölcsis lelkek. Várlak titeket haza.
2017. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem a fullos 10/10 nő az aki után megfordulnak a pasik.Kerek fenék nagy mellem gyönyörű arc..Ápolt van stilusa hatarozott magabiztos.Sokat kolt magara,okos..Normális ruhákba járkal..nem szakadt,lejart cipoben..es budosen
2017. aug. 6. 23:07
 13/15 anonim ***** válasza:

A jó nőkre akkora igény van, hogy simán megtehetik, hogy csak a jóképű, pénzes pasasokkal járjanak. És meg is teszik.


Ha ilyen fullos nő az igényed, jóképűbbnek & gazdagabbnak kell lenned a konkurenciánál, és akkor lesz. Máskülönben marad a prosti vagy a magány.

2017. aug. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sok fullos nő van normális kivitelbem is. Szilikoncici, műszempilla egyéb nélkül. Csak nézz végig a strandon. Természetes szépségű, nagyon jó alakú csajok is vannak.
2017. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 ez így van, nem szarrá műtött műszempillás műkörmös műmelles műhajas plasztikpcsát kell elképzelni "jó nő" alatt. Ez lehet természetes jó nő is. A gond csak az, hogy ezeknek is az egekben vannak az elvárásai.
2017. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!