Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok éve magányos 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok éve magányos 30-as férfi, akinek nem adnak a nők sosem jelzést (mosoly, szemezés), vagy kétértelműt (hosszasan rá néznek, de nem tetszel), az jól teszi, ha minden számára tetsző nőt leszólít mindenhol? Benne van 100+ elutasítás, de hátha.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem teszi jól, Kérdező. Szerinted a lány, akit leszólít, nem fogja tolakodásnak venni? Esetleg elgondolkodni azon, hogy ma éppen vajon hanyadik csaj lehet, akit leszólít? Hát de.

Próbálkozni persze lehet, de ne számíts rá, hogy elutasításon kívül mást fogsz kapni.

2017. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Na meg persze általában minél idősebb valaki, annál több a pénz is."



USA-ban biztos. Itt nem.

2017. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Csak azt elfelejted utolsó előtt, hogy más lehetőség nagyon nincs. Így a nőknek is kicsit megértőbbnek kellene lenniük. Társkeresőn soha nem írnak vissza, baráti társaság nincs. Így más lehetőség kizárva.
2017. júl. 31. 19:44
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindig van más lehetőség, Kérdező. Mi a töknek erőlteted az egész párkapcsolati cirkuszt? Miért nem választod a minőségi egyedüllétet inkább?

Én így tettem, Kérdező, és tartalmas, nyugis, boldog életem van. Az időm és a pénzem csak az enyém, senkihez nem kell alkalmazkodnom, senkiért nem kell felelősséget vállalnom, és nemkell jópofiznom se a nőkkel, azt küldhetem el az édesanyjába, amelyiket csak akarom.

Az értelmes férfi viszonylag hamar rájön arra, hogy a nők feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük. A kevésbé értelmesek erre jópár ezer elutasítás és csalódás után jönnek majd rá, de a végeredmény ugyanaz lesz. Én ettől akarlak téged megkímélni.


Kisfiú korában azt hiszi az ember, a töke csak pisilésre való. Öregkorára viszont meg is győződik róla...

2017. júl. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Miért nem választod a minőségi egyedüllétet inkább?"



olyan nincs.

2017. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15, a parasztbácsi esete a zsiráffal?
2017. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
:)
2017. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!