Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sok éve magányos 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok éve magányos 30-as férfi, akinek nem adnak a nők sosem jelzést (mosoly, szemezés), vagy kétértelműt (hosszasan rá néznek, de nem tetszel), az jól teszi, ha minden számára tetsző nőt leszólít mindenhol? Benne van 100+ elutasítás, de hátha.

Figyelt kérdés
2017. júl. 29. 12:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Tanult, rendes ember vagyok, átlagos bérrel és munkahellyel. De értelmesen, szépen, választékosan beszélek, jól öltözök, sportos is vagyok. Habár a jóképűtől messze vagyok, de a rondától is. Mondhatná a rizsát, hogy káros szenvedély sincs. De nem ez a lényeg. Egyszerűen van, aki magányra született hiába tesz bele 1000%-ot, hogy ne így legyen. 5 éve volt az utolsó barátnőm.
2017. júl. 29. 12:27
 2/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit gondolsz magadról, nagyban befolyásolja, sőt meghatározza az életedet.

Ha úgy gondolod, hogy magányra születtél, akkor jó eséllyel egyedül is fogsz élni.


"Akár azt hiszed, képes vagy rá, akár azt, hogy nem, igazad lesz." Henry Ford

Nagy igazság van benne.


Lehet itt jönni a karmával, meg a vonzás törvényével, vagy akármivel, szerintem inkább arról van szó, hogy ki hová teszi a fókuszát.

Ha akarsz venni egy Audit, akkor mindenhol Audit látsz, pedig nem lett belőlük egyik napról a másikra több.


Nem kell megh.u.lyülni, nem kell cégvezetőnek/élsportolónak/rocksztárnak/macsónak képzelned magadat és úgy viselkedned, hogy "bevonzd", de el kell hinned magadról, hogy érdemes vagy egy párkapcsolatra és képes vagy rá.


Szeresd magadat, nekem sokáig nem sikerült, frusztrált voltam nagyon.

"Senkit sem tudsz üres tálból megetetni." Nem tudsz abból adni, ami neked sincs meg.


Miután elfogadtam magamat minden hibámmal és erősségemmel együtt, már tudtam arra koncentrálni, hogy az erősségeimet fejlesszem és a hibáimat minimalizáljam.

Így végül megszerettem magamat és ez látszott rajtam, többen is szóvá tették.


És láss csodát, egyszer csak megtaláltam a páromat, nem is akármilyent.

Évekkel korábban csak álmodoztam ilyen nőről, soha nem gondoltam volna, hogy összejöhet és mégis sikerült.

Mert rendben voltam önmagammal és ezeket a "jeleket sugároztam".


Persze próbálkozhatsz azzal, hogy leszólítasz mindenkit, aki megtetszik, de a rengeteg elutasításhoz fapofa kell, ráadásul tudat alatt biztosan dolgozni fognak ezek az elutasítások, amiktől csak még rosszabbul fogod érezni magadat.


34/F

2017. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze ,szólítgass le nőket, semmit se veszíthetsz. Csak önbizalmat. Amivel már most is mínuszban vagy. Szóval csak akkor tedd ha tényleg beveszed a lexarom tablettát és ha elutasít ,amire igen nagy az esély, vállat vonsz és mész a következőre. De lehetőleg ne a mellette ülőre.
2017. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor? Más tanács? Mert itt mindenki csak nem tetszést nyilvánít, sehogy sem jó semmi, de megoldást nem adtok.
2017. júl. 29. 13:27
 5/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Rosszakkal találkozik az ember és ezért nem lesz sose társa :( mert pont olyannal találkozik akivel nem lehetnek boldogok együtt :(

2017. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az utcán ismeretlenek leszólítása csak a top kinézetű férfiaknak jön be,akik mellé még fossák is a kamu szöveget. Ha te nem ilyen vagy, és gondolom nem ,akkor ezt el lehet felejteni.


Neked maradnak a társkereső oldalak,van olyan is ahol élőben szerveznek közös programot ezzel kikerülve a felesleges hónapokig levelezést ,ahol olvasatlanul törlik a nők az üzeneteidet.Ott elvileg mindenki facér,ellentétben az utcával ahol random 100ból 98 nő már foglalt.


Vagy ha van baráti köröd kérdezz rá,nem ismernek e valami neked való csajt aki nem foglalt, és hívják már meg valami közös eseményre amikor te is ott vagy .Sokan szeretik a "kerítősködést"

2017. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Társkeresőn nem írnak vissza, soha. Vagy ha igaz, bocsi, de nem egymást keressük. Miért nem egymást? Mindezt leszűrik 1-2 képből. No comment.
2017. júl. 29. 13:46
 8/17 anonim ***** válasza:
De épp azt írom hogy van olyan is ahol el kell menni közös társkereső rendezvényre. Ott a személyes szövegeddel stílussal konpenzáhatod a kinézetet. Csak ott is olyanhoz menj oda aki nem túl jó nő hanem a kategóriád alatt van, semmiképpen feletti.
2017. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, azért jár sok 40-es pasi 20-as kiscsajokkal, mert ők is ilyenek voltak. De a sok elutasítás, lealázás, és a többi annyira kikeményítette őket, megtörte bennük a gátlást, hogy azóta rezzenéstelen arccal, sőt csipkelődve mondják és adják elő a nőknek azt amit azok elvárnak, nagyon sok hazugsággal, és a nők erre nagyon vevőek. Na meg persze általában minél idősebb valaki, annál több a pénz is.


Magam is tanusíthatom, hogy az elutasítás bár fáj, és rossz érzés, még is hasznos, mert tényleg megedzi az embert, és egyre kevésbé lesz rossz, és fájó. Eleinte nagyon nehéz, de egy idő után reményeim szerint el lehet érni az alagút végét, és én is pofátlanul hazudozhatok, adhatom elő a vagány alfahímet a nőknek, akik majd isszák a szavaimat, és szopj... szóval érted :D

2017. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha sikeres akarsz lenni a nőknél, akkor ne őket kérdezd, hogy mi az amire vágynak (úgysem mondanak igazat még egy ilyen anonim oldalon sem, mert hát mit szólnának a többiek), inkább azt nézd meg, hogy mit csinálnak azok a férfiak, akikre tapadnak a nők.
2017. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!