Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok lenne nálatok ez komoly kapcsolatra egy Bi lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnője szintén Bi, és néha történnek dolgok, és egyszerűen nem tud enélkül létezni, viszont szeretne komoly kapcsolatot egy férfivel mert szeretne majd valamikor később rendes családot stb...
2017. júl. 16. 20:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
46%
#20: Red Vixen... Te kb. bárkivel összebújnál, ha végre bejönnél bárkinek is. Fel kéne ébredned, hogy egy csodálatos és tévedhetetlen ember vagy, mert messze állsz tőle. Teljesen ésszerű válaszokat írtak, a te válaszaiddal ellentétben.
2017. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez kizáró ok. Nem vagyok monogám típus, de rohadtul nem érdekel, hogy a párom kikkel jön össze. Mivel nálad pedig pont az egyik legközelebbi ismerősödről van szó, így nem működhet :/
2017. júl. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Az egyik exem biszexuális volt és ez kb fél évvel a megismerkedésünk után derült ki, nem is gyanakodtam rá.Sokat volt együtt a barátnőjével,de ez egyáltalán nem zavart, nekem sem volt túl sok szabadidőm akkoriban. Amikor kiderült(ez is megér egy misét)akkor részletesen elmondta mit érez a másik párja iránt(akivel már évek óta együtt volt), végig hallgattam, és kezdtem megérteni miért nem bírjuk egymás társaságát elviselni a másik "csajjal".

Ő is a gyerekekkel magyarázta a viselkedését, de közöltem vele, hogy ezt az elején illet volna közölni.

2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!