Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok lenne nálatok ez komoly kapcsolatra egy Bi lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnője szintén Bi, és néha történnek dolgok, és egyszerűen nem tud enélkül létezni, viszont szeretne komoly kapcsolatot egy férfivel mert szeretne majd valamikor később rendes családot stb...
2017. júl. 16. 20:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem, sőt nálam plusz pont lenne. 27F
2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%

és ha ilyen alapon szeretne mondjuk a férfi néha egyszerre kettőtökkel lenni?


Elvégre ha Neked szabad Vele lenni akkor így illene, nem? :P

2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%

Igen kizáró, mivel csak egészséges lányokkal szeretnék ismerkedni.

24/F

2017. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

2-es, egyszer már regisztrátunk társkeresőre közös képpel, csak letiltottak minket :D


(de remélem megválaszoltam)

2017. júl. 16. 20:04
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Nálam kizáró ok lenne ez és nem gondolnám, hogy őszintén tudnál szeretni, ha mással is ágyba bújsz.
2017. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Nem. De előny sem.


Valamint monogám típus vagyok, tehát teljesen mindegy, hogy férfivel, nővel, vagy egy UFO-val csal meg, nekem az megcsalás.


(Sokan keverik a biszexuálitást a kapcsolati szabadossággal. Pedig a bi csak annyit jelent, hogy bármelyik nemmel képes fizikai és lelki kapcsolatra, nem azt, hogy muszáj is neki mindkét nem egyszerre, ahogy én is le tudok feküdni az összes nővel, kapcsolatban mégsem teszem)


Szóval az a kérdés, hogy a bi nő ugyanígy gondolkozik e erről, mint én.

2017. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igen. Biztos vagyok a szexuális beállítottságomat illetően, olyat keresek, aki szintén az.

30/f

2017. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az lenne...
2017. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
hmm. nem lenne...
2017. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem lenne az. Szülinapomom lehetne hármas szex egy csajjal, vagy leszbizés... :D
2017. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!