Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kizáró ok lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kizáró ok lenne nálatok ez komoly kapcsolatra egy Bi lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnője szintén Bi, és néha történnek dolgok, és egyszerűen nem tud enélkül létezni, viszont szeretne komoly kapcsolatot egy férfivel mert szeretne majd valamikor később rendes családot stb...
2017. júl. 16. 20:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, a biszexualitás nem azt jelenti, hogy házasságban is teszünk a monogámiára. Ezzel az erővel a férj meg eljárhatna qrvázni, mert "egyszerűen nem tud enélkül létezni".
2017. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem lenne kizáró ok,ha ez miatt velem nem szexelne kevesebbet,és tényleg akarna rendes családot gyerekekkel.
2017. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem, de csak úgy engedném, hogy a barátnő is költözzön hozzám. Nehogy már a csajom csaját más is kúrogassa. Hárman lennénk házasok.
2017. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
53%
Semmi gondom nem lenne a dologgal, sőt... Rengeteg pozitívum van egy ilyenben. Pl. ha épp elmennék valahova dolgozni, nem lenne okom féltékenynek lenni. Közös programokra is simán mehetnénk akár hárman is. Bejönne, házasságban is.
2017. júl. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem lenne gond ha előttem csinálja és nem a hátam mögött !
2017. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
46%

"Szép kis család" lenne az:DDDD

Persze, hogy kizáró ok;)


Lássuk a kérdést fordítva-neked, ha te normális lennél, akkor meleg pasival terveznél családot?

2017. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
Semmiképpen se kezdenék ki bi nővel.
2017. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a recskagépek fantáziálnak arról, hogy biszex csaj meg édeshármas... Aztán nyüszítenének kínjukban, ha azt látnák, hogy a nőjüket egy vízvezetékszerelő-külsejű leszbika ujjazza meg nyalogatja :D
2017. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18: Szerinted :D
2017. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%

Nekem az sem baj, ha férfival, vagy csoporttal vagy akármivel. Ez fizikálisabb szint. Csak legyen jó nekünk.


Szóval nem..., de messze vagyok átlagtól e véleményemmel, hiába tökéletesen ésszerű s övék nem.


21F

2017. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!