Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szeretnének összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnének összejönni a velem egykorú lányok?

Figyelt kérdés

Többen is mondták, hogy helyes, jó képű vagyok, ami vagy igaz vagy nem, többen meg is néznek úgy látom, de amikor ismerkedünk akkor nem nagyon lelkesek már. Ennyire nem lennék szimpatikus?

Két hosszabb kapcsolatom volt.

24/F


2017. júl. 14. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
mert csak külsőre vagy helyes, belsőre unalmas vagy számukra, vagy csak nem megfelelő
2017. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szeretek közös programokat kitalálni, nem vagyok otthonulos. Talán csak nem találtam meg a megfelelőt.
2017. júl. 14. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk..? Több ezres példából talán lehetne matematikailag valami konzekvenciát levonni de így nem.
2017. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

A veled egykorú lányok egy kicsit sem tekintik izgalmasnak vagy kihívást jelentőnek a veled egykorú férfiakat, hacsak nem focista vagy híresség vagy eszméletlenül nagy vagyont örökölt.

Én azt látom, hogy a 24 éves csajoknak ilyen 32-34 éves kortól kezdődik a FÉRFI.

2017. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Tippek:


1.Ronda vagy

2.Szegény vagy

3.A humorod nem mainstream

4.Stílusod nem mainstream (pl. nincs szakállad, ami manapság "alap")

5.Egyéni gondolataid vannak, nem követed a nyájat

6.Anyáddal laksz (tudom, ez nem kellene baj legyen 24 évesen, de sokan már ezért rád fogják sütni a bélyeget)

7.Kövér/gizda az alkatod, nem izmos

8.Szemüveg

9."Unalmas" vagy, vagyis nincsenek "menő" sztorijaid mikor törvényt szegtetek, rongáltatok a haverokkal stb.

10.Nincs autód (ez sem kellene, hogy baj legyen, de sokan már ezért is fikáznak)

11.Sokat agyalsz, filozofálsz, elmélkedsz (ez is pozitívum lenne, ha nem ilyen világban élnénk, ahol az öblös böfögés sokaknál a legmagasabb szint. Nőknél pedig az "ikszdé" állandó erőltetése)

2017. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4


Akit 10 éven belül elhagynak, mert "öreg" és akkor meg 34 évesen jönnek össze a 20 évessel... WTF?

2017. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már bánod, hogy kiírtad a kérdést... :)
2017. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudod felvenni a versenyt a kiépített egzisztenciával rendelkező krapekokkal. Egy huszonéves lány túl jó korban van ahhoz hogy időt számjom rád... tizenévesen kellett volna lőnöd házinyulakra( veled egykorú osztálytárs évfolyamtárs), most 30 éves korodig dugás helyett anyagiak gereblyézése a program
2017. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!