Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyanok, akik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik tényleg szeretnének egy kövér lányt?

Figyelt kérdés

Eddig párkeresés szempontjából nem volt szerencsém, ennek ellenére sok fiú barátom van és jól kijövök velük.

Sokat próbálkoztam már leadni a súlyomból, különböző orvosi módszerekkel is, de sosem sikerült látványos eredményt elérnem és valahogy beletörődtem abba, hogy ilyen vagyok. Ezzel kapcsolatban abántó válaszokat kérlek kerüljétek.

Azok, akik kövérek, hogyan találták meg a párjukat? Van remény?

Egy fiatal lány :)



2017. jún. 2. 11:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek a duci csajok. Meg még egy rakat másik palinak is. Jönni fog az embered ne aggódj. De azért arra figyelj hogy ne csak megfektetni akarjanak a "kövér csaj örülhet ha cerkát kap" alapon!
2017. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én túlaúlyos vagyok. Sosem találkoztam olyannal, akinek kifelyezetten ez tetszett volna, viszont több kapcsolatom volt már, ahol elfogadtak és megszerettek úgy, ahogy vagyok, pedig nem voltam az ideáljuk. Jelenleg is ilyen kapcsolatban vagyok évek óta, a párom nagyon szeret, imád "markolászni", jó vele, támogat a diétámban, de elfogad ilyennek és mindig mondja, hogy csak akkor diétázzak, ha magamért csinálom.
2017. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok: bocsi a helyesírásért, mobilsól vagyok, viszont a kifejezettent leírtam ly-vel valamiért...kiég a retinám saját magamtól :D
2017. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor leírta már sok válaszoló: Rengeteg pasinak bejönnek a telt csajok.

És nem, 60 kiló a 165 centihez még nem kövér.

2017. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek önértékelési problémáim, tisztában vagyok azzal, hogy igencsak túlsúlyos vagyok.

Köszönöm a válaszokat! Még nagyobb türelemmel várok akkor :)

2017. jún. 2. 12:12
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5.: nem várni kell, hanem ismerkedni :)
2017. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
A súlyvesztéshez életmód változás kell, ami minimum egy fél év mire kialakul, és újabb fél év amíg elkezdi kifejteni a hatását. Persze hogy nem sikerül elérni semmilyen eredményt, ha rengeteg zsír van rajtad, és azonnal feladod.
2017. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak azért árnyalatai a dolognak. Sacc per kábé, így névtelenül, hány centi vagy hány kilósan?


Ettől függetlenül azért leírom, hogy a szeretetet se nem kilóban, se nem centiben mérik. Ha van olyan, akit megfogsz, akkor úgyis lesz valakit. Bár lehet, hogy nem árt, ha picit rámenősebb vagy.

Én kövér férfiként éveken át keresgéltem komoly szándékkal, nagyon sok kudarccal, mire megleltem a páromat. Egy éve vagyunk együtt.


26/F

2017. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Két olyan pasival találkoztam, aki szereti a valóban kövér nőket. Az elsővel nem tartott sokáig, de örökre hálás leszek a tapasztaltért. Csodálatos volt vele együtt lenni testileg, mert tényleg kívánt és imádott és akkor először minden nehézség nélkül csodálatos orgazmust éltem át. A másik ilyen férfi pedig már a férjem.


Az elsővel egy vonaton találkoztam és beszélgettünk, aztán megyjegyezte, hogy mikor jövök visszafelé és megvárt, hogy megint együtt utazhassunk :)


A férjemet neten ismertem meg :)


Sok évig próbálkoztam, sok idősebb férfinak tetszenek a termetes lányok, a fiatalok kevesebben vannak.

De vannak... :)

2017. jún. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít kövérnek? :S
2017. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!