Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyanok, akik tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyanok, akik tényleg szeretnének egy kövér lányt?

Figyelt kérdés

Eddig párkeresés szempontjából nem volt szerencsém, ennek ellenére sok fiú barátom van és jól kijövök velük.

Sokat próbálkoztam már leadni a súlyomból, különböző orvosi módszerekkel is, de sosem sikerült látványos eredményt elérnem és valahogy beletörődtem abba, hogy ilyen vagyok. Ezzel kapcsolatban abántó válaszokat kérlek kerüljétek.

Azok, akik kövérek, hogyan találták meg a párjukat? Van remény?

Egy fiatal lány :)



2017. jún. 2. 11:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
168 cm és 100 kg voltam mikor megismertem a férjem. Addig is volt pár kapcsolatom, ahol nem zavarta a pasikat a súlyom. Bár az előzőnek igaza van, tényleg az idősebb pasik azok, akiknek így is kellettem. Saját korom +10 év. A férjem viszont egy évvel fiatalabb nálam. Tíz éve vagyunk együtt és a mai napig látom a szemein és érezteti, meg mondja is, hogy mennyire kíván, mennyire tetszem neki :-) Szóval sok szerencsét!
2017. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem bármilyen súllyal is lehet szép egy nő. De aki kövér egyértelmüen jobban oda kell figyelnie magára. Itt a nyár, baba/balerina/topánka ki hogy hívja cipő divat. Tény és való akinek nagy a súlya széles a lábfeje és a talpa is. Nagyon kiábrándító amikor aminek függőlegesnek kellene lennie az vízszintes egy ilyen cipőnél. Remélem ez még nem volt bántó válasz, csak példa hol (is) lehet elrontani. Ne akarjon valaki úgy kinézni, mintha fele olyan vastag lenne. Igazából 30+ os szép, igényes, de vastag hölgyeket ismerek. Bár volt egy ismerősöm 10kiló fogyás 1,5 évvel fiatalította és fogyott 40 kilót...Magyarán nagy súly öregbítette.

Beletörődtél a súlyodba, több mint dicséretes. Bár erre is láttam ellenpéldát valaki zabált (ez a legjobb szó) mint egy malac...mert ő úgyse tud lefogyni.Viszont jelentheti azt is nem idegesíted magad nem kergetsz ábrándokat, hanem a pillanatnyi helyzetből hozod ki a maximumot és lesz egy jó kisugárzásod amivel bevonzol pasikat. És nem a kövér lányt fogják szeretni, hanem azt a lányt aki sugárzik életük egén mint a nap. Persze van kövér lány fétis is..

2017. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó megcáfolnám a széles lábfejet és a talpakat.Kövér nőként kifejezetten vékony a lábfejem és a bokám is.Simán feltudok venni ilyen cipőt.
2017. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 2. 23:07
 15/16 anonim ***** válasza:
172 cm vagyok és 60 kiló. Sosem volt bokám, nem is lesz. A balerina cipőt én se merném felvenni, mert olyanok a lábaim mint a villanyoszlopok. De vannak teltebb nők, akiknek ez kifejezetten jól áll.
2017. jún. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon sok pasi szereti a kövér lányokat
ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!