Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, milyen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, milyen férfinak értékelnétek és miért?

Figyelt kérdés

1-10-ig egy skálán, ahol 10 a legjobban megfelelő pasinak jár, milyennek értékelnétek a saját szempontotokból az alábbi tulajdonságaim alapján?


10 JÓ tulajdonságom:

- hűséges, megbízható, kitartó

- szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem

- őszinte vagyok (nagyon ritkán hazudom és azt meg is bánom legtöbbször)

- művelt vagyok (történelem, országok, nyelvek, kultúrák, bizonyos mértékig irodalom), szeretem az intellektuális beállítottságú embereket és egy ilyen párt képzelek magam mellé (szeretek színházba járni, komolyzenei koncertre)

- nem dohányzom, mértékkel iszom alkalmakkor, sportolok (bicikli, futás), tehát egészséges életmódot élek

- empatikus vagyok

- a páromat egyenrangú partnerként kezelem, nem az elnyomásban és alá-fölérendeltségi viszonyban gondolkodok, hanem az együttműködésben, egymás megértésében, a másik szempontjának megértésére törekszem

- szeretek pl. pizzát sütni és jól is sikerül :)

- ha hibát követek el vagy egy vitában a másiknak van igaza, legtöbbször beismerem, tudok bocsánatot kérni

- egyedi vagyok, van saját véleményem a világról, de nyitott vagyok mások véleményére és általában toleráns vagyok


10 ROSSZ tulajdonságom:

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

- túl nagy az igazságérzetem és olykor hajlamos vagyok az érzelmi alapú megközelítésre (önérzetes)

- nem vagyok nagy társasági ember, inkább a kevesebb, de mély kapcsolatokat szeretem (így nagyobb társaságban nehezen oldódom fel, ha egyáltalán tudok)

- nem szeretek zenés iszogatós bulikban tombolni

- a bátorság sajnos nem mindig vall rám (ezen szeretnék változtatni)

- nem tudok műszaki dolgokat szerelni (csak nagyon alap szintig)

- melankolikus típus vagyok, bár sokszor vidám, mosolygós vagyok, de szoktam levert és bánatos lenni

- érzelmes vagyok, nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom a párom, túl sokat vágyom ás álmodozom összebújásról (nem szexre gondolok)

- volt már jegyesem, de nem jött össze...

- sok hibám van, nem vagyok a legjobb pasi jellemre (a barátom sokkal jobb nálam jellemre, például szolgál számomra), de nagyon vágyom rá, hogy szeretetet adhassak és kapjak

Kort is kérhetnék? Az idősebb korosztály véleményére is kíváncsi vagyok!


26/F, egyedülálló



2017. júl. 13. 19:49
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Végül is miért ne...

10 KÜLSŐ tulajdonságom:

- 173 cm

- 66 kg (átlagos - kicsit sportos)

- szemüveges

- visszafogottan és elegánsan öltözködöm (szép ing, farmernadrág, pólókban sem szeretem a nagyon figyelemkeltő feliratos vagy extrémebb ábrájúakat, inkább semlegesebb, de jól kinéző pólókat szeretek; szeretem a kék-zöld-esetleg piros, fekete és fehér kombinációkat)

- nincs tetoválásom és nem is szeretnék

- nincs piercingem és nem is szeretnék

- van, amikor borotvált vagyok, és van, amikor szándékosan növesztek megfelelő formájú és mértékű bajuszt és szakállt, ami még jól állhat

- a körmöm nem rágom; rendesen ápolom és ügyelek rá, hogy ne legyen piszkos alatta

- a fogaimra is ügyelek, hogy megfelelően ápoljam és ne menjenek tönkre

- a hajam is ápolt, barna, egyenes, dús, amolyan divatos, de egyéni saját beállítással, ami így nem annyira tömeg, mégis félig divatos hatást kelt (oldalt és hátul rövidebb, felül hosszabb) és néha waxszal állítom be (hátra-oldalirányba)

2017. júl. 31. 13:20
 22/36 anonim ***** válasza:
59%

A tulajdonságaid szimpatikusak, de! Semmi igazán negatívat nem tudál leírni magadról, pedig 100%, hogy van. Mindenkiben van IGAZÁN negatív... Kb. jó tulajdonságokat írtál a rosszakhoz is...

Ebből kifolyólag már nem vagy szimpatikus, mert ennek 3 oka lehet:

1) csak reklámozni akarod itt magad, hogy mekkora főnyeremény pasi lennél, ami szánalmas

2) az égvilágon semmi önkritikád nincs

3) nem vagy őszinte


26N

2017. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
#22 Ha azt gondolod, felülök a provokációdnak, tévedsz. Akinek nem inge, nem veszi magára, ahogyan én sem. További jó provokálást máshol.
2017. aug. 7. 20:27
 24/36 anonim ***** válasza:
10%

Jézusom, ezek a kommentek... Nekem a jó tulajdonságok tényleg jó tulajdonságok.:) Annyi a gyáva kis punci, aki retteg az esküvőtől, hogy szánalmas... Örülök, hogy van kivétel, másképp nem is vállalnék gyereket, baba nélkül megöregedni meg szar, bárki bármit mond. A nagy Yolozás 40 körül véget ér, utána meg majd nézik a falat, miközben a többieknek családja van.


Én túl vad lennék melléd (a rosszként felsorolt tulajdonságaid alapján) és a falat kaparnád, mert én meg pont keresem a határaimat és a komfortzónámon kívüleső dolgokat. És valószínűleg túl érzékenynek tartanálak magamhoz. Én sem vagyok kemény csaj, de nem vagyok ennyire szeretetéhes, meg nyugis/töprengős. Valakinek biztos bejön, ahogy engem sem tudnának sokan elviselni.:D


10/5, a külsőtől függően +-2.

21L

2017. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
(úgy értem, látni kéne nekem, a leírtak alapján jó, de azért ezt így nehéz megmondani)
2017. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
84%

Kedves #7/25

"Ez a színházas, komoly koncertes, történelem, országok, művészet érdeklődés ez annyira bölcsész......"


Ezt hogy értetted? Lehet valaki határozott, férfias kiállású, akármilyen, attól függetlenül, hogy mi az érdeklődési köre. Az hogyha valakit a humán tudományok érdekelnek szabad idejében az már gázos? Vagy ezt hogy értetted?

2017. aug. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Úgy értette, hogy neki az alapműveltség művészetek, stb szempontjából nem fontos. Hányok az ilyenektől. Mérnöknek tanulok, és annyi itt az ilyen gyöpös agyú idióta, aki a saját tudományán kívül szarhoz sem ért szinte, és annyira keveset fogott fel a világból, hogy meg sem mer nyikkanni, ha nem IT-s téma megy, hogy az egyszerűen szánalmas. Engem meg lenéztek, mert ugyan minek kezd a "hülye bölcsész" olyan szakot, amihez ész kell -nem, mintha előtte nem ment volna folyamatosan ez, csak burkolt formában... Mintha azon múlna, hogy mennyi eszem van, és mennyire vagyok képes logikusan/összefüggésekben gondolkodnj, hogy mit tanultam korábban, vagy mi minden érdekel, vagy hogy mennyire szeretek szabadidőmben alkotni és kulturális programokra járni... Bűn, hogy páran mennyire szeretik magukat verni a semmire.
2017. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
27%
A nőket nem érdeklik a belső tulajdonság,mindig külső alapján döntenek.
2017. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

27/28

Igen, abszolút egyet értek. Nagyon bánt a mai értelmiség helyzete. Szakbarbárokat és hozzá nem értő diplomásokat képeznek és mindenki nagyra van a sajátjával, hogy az a legjobb és emellett másokat lenéz és gúnyol. Korábban az orvos, a mérnök, a történész, a nyelvész egy asztalhoz ültek le iszogatni, kártyázni és beszélgettek minden féléről, általános műveltségről, kultúráról stb... Most meg mindenki bele van ragadva a saját szakjába és az a nagy helyzet, hogy igény sincs a tudás kibővítésére, műveltség megszerzésére...

2017. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

26-os voltam. És most is én vagyok.

Annyit fűznék hozzá, hogy ez a hülye bölcsész sztereotípia már nagyon nagyon unalmas és szomorú. Sajnos tény, hogy egy átlagos bölcsész szakot végig lehet bukdácsolni kettesekkel s aztán kijössz tök hülyén egy diplomával... De ugyanakkor meg lehet tanulni rendesen, magas szinten is lehet abszolválni, akikből kiváló kutatók és művelt emberek lesznek... Csakhogy nekik is ugyanolyan értékű diploma van a kezükben, mint akik beleszrtak az egészbe és aztán megy az egy kalap alá seprés...

2017. aug. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!