Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, milyen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, milyen férfinak értékelnétek és miért?

Figyelt kérdés

1-10-ig egy skálán, ahol 10 a legjobban megfelelő pasinak jár, milyennek értékelnétek a saját szempontotokból az alábbi tulajdonságaim alapján?


10 JÓ tulajdonságom:

- hűséges, megbízható, kitartó

- szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem

- őszinte vagyok (nagyon ritkán hazudom és azt meg is bánom legtöbbször)

- művelt vagyok (történelem, országok, nyelvek, kultúrák, bizonyos mértékig irodalom), szeretem az intellektuális beállítottságú embereket és egy ilyen párt képzelek magam mellé (szeretek színházba járni, komolyzenei koncertre)

- nem dohányzom, mértékkel iszom alkalmakkor, sportolok (bicikli, futás), tehát egészséges életmódot élek

- empatikus vagyok

- a páromat egyenrangú partnerként kezelem, nem az elnyomásban és alá-fölérendeltségi viszonyban gondolkodok, hanem az együttműködésben, egymás megértésében, a másik szempontjának megértésére törekszem

- szeretek pl. pizzát sütni és jól is sikerül :)

- ha hibát követek el vagy egy vitában a másiknak van igaza, legtöbbször beismerem, tudok bocsánatot kérni

- egyedi vagyok, van saját véleményem a világról, de nyitott vagyok mások véleményére és általában toleráns vagyok


10 ROSSZ tulajdonságom:

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

- túl nagy az igazságérzetem és olykor hajlamos vagyok az érzelmi alapú megközelítésre (önérzetes)

- nem vagyok nagy társasági ember, inkább a kevesebb, de mély kapcsolatokat szeretem (így nagyobb társaságban nehezen oldódom fel, ha egyáltalán tudok)

- nem szeretek zenés iszogatós bulikban tombolni

- a bátorság sajnos nem mindig vall rám (ezen szeretnék változtatni)

- nem tudok műszaki dolgokat szerelni (csak nagyon alap szintig)

- melankolikus típus vagyok, bár sokszor vidám, mosolygós vagyok, de szoktam levert és bánatos lenni

- érzelmes vagyok, nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom a párom, túl sokat vágyom ás álmodozom összebújásról (nem szexre gondolok)

- volt már jegyesem, de nem jött össze...

- sok hibám van, nem vagyok a legjobb pasi jellemre (a barátom sokkal jobb nálam jellemre, például szolgál számomra), de nagyon vágyom rá, hogy szeretetet adhassak és kapjak

Kort is kérhetnék? Az idősebb korosztály véleményére is kíváncsi vagyok!


26/F, egyedülálló



2017. júl. 13. 19:49
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
49%

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

Ezt kukázd ki magadból,érett szexualitásra igencsak vágyó nőnél ezzel kábé a nullára redukáltad magad.Akkora hendikeppel indulsz hogy meg se szólítsd inkább.

Hogy honnan tudom azt inkább hagyjuk,puncit így nem kapsz amelyiket meg igen az olyan is. 44F

2017. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
21%
#4 Hát igazából nagyon nőies a lelke,ès egy kicsit se fèrfias. Meglropálkozhatnátok egymásnál. :D XDD
2017. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
35%

Mi sok mindenben hasonlítunk, akár szimpatikus is lehetnél, ha ismernénk egymást. De foglalt vagyok és idősebb is (31).

Mindig érdekelt, milyen lenne, ha férfinek születtem volna. Amennyiben nem titok, megkérdezem, hogy élsz? Hogy érzed magad? Ezekből a tulajdonságokból mit tudsz kihozni férfiként?

2017. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

#12 Jaaj, abba ne menjünk bele, hogy mennyi nőnek férfias a lelke és fordítva, ez korunk jelensége, senki se tehet róla igazán. :)

#13 Köszönöm! Válaszolva a kérdéseidre: változóan élek, néha rosszabb időszakaim vannak, máskor igazi sikerkorszakom van, de alapjáraton sikeresnek, boldognak, jó életvitelűnek élem meg az életemet. Rendezett a környezetem, szuper baráti köröm van! Csak férfiként egy-egy tulajdonság, beállítottság (amiket felsoroltam) hátrányosan érintenek. Van, hogy emiatt rosszul érzem magam. Ezekből a tulajdonságokból férfiként részben ki tudok hozni sikert, 2 párkapcsolatom volt eddig és jól teljesítettem, helytálltam (az más kérdés, miért mentek tönkre). Másrészt viszont nem ugranak a nyakamba rögtön a nők, bár kapok pozitív visszajelzéseket. Elég vegyes a kép.

2017. júl. 13. 23:23
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

Azt nem írtad,hogy ha kell,eltakarítasz magad után és szereted-e a macskákat,úgy,hogy 7/10,belsőre.

Kinézetet meg látatlanban nem tudok osztályozni. :D

2017. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
73%

Nem mondom, amiket hátrányként leírtál, ami rám is érvényes én is negatív tényezőként élem meg nőként. De az jó, hogy ettől függetlenül boldogan élsz. Senki sem tökéletes.

Bocs, hogy nem pontoztalak, nekem az osztályozás ilyen témában nem nagyon megy.

2017. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

#15 Köszi a pontozást! :) Igen, eltakarítok magam után, szeretek takarítani és mindig olyan alaposan csinálom. Kicsit több időbe telik, de legalább alapos. A cicák aranyosak, mondhatni szeretem őket, de az már nem szokott tetszeni, amikor minden a macskák körül forog mániákusan.

#16 Semmi baj, köszi, hogy megosztottad! :)

2017. júl. 14. 00:22
 18/36 anonim ***** válasza:
A jó tulajdonságaid inkább a rosszak (bölcsésznek tűnsz...) és a rossz tulajdonságaid a jók (nem vagy partiarc, ez inkább jó). A leírás alapján a legtöbb nő szerintem szìvesen megismerne, aztán hogy milyen vagy valójában, kiderül.
2017. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem ezt a nagy bölcsészellenességet. Lassan már nekem lesz bűntudatom, amiért szociológiát tervezek hallgatni jövőre.:D

Fiatal vagyok még (ha az előzőekből nem jött volna le egyértelműen), szóval nem tudom, szól-e nekem is a kérdés, mindenesetre itt vagyok. A házasságot, családalapítást abszolút a jövő zenéjének érzem, nem merem kijelenteni, hogy egyszer biztosan szülni fogok, ahogyan azt sem, hogy soha. Számomra nem létfontosságú, hogy papírom legyen arról, hogy a párommal összekötöttem az életemet, bőven elég, ha tudhatom, hogy kölcsönösen el vagyunk köteleződve egymás iránt. A művelődés szerintem is olyasmi, amire minden embernek igényt kellene éreznie, rengeteget szeretnék még fejlődni ezen a téren, talán jót tenne, ha tanulhatnék attól is, akivel együtt vagyok. A színházat szeretem, a komolyzenét nem kifejezetten, inkább hard rock-párti voltam mindig is.:D Ettől függetlenül tudnék nyitni afelé, ami a másikat érdekli.

Azt hiszem, az életvitelünk különbözőségéből adódna néhány konfliktus, ugyanis velem még senkinek és semminek sem sikerült megszerettetnie a sportot, többnyire a nyűgöt és a fáradalmakat látom benne (na jó, a sétában nem, azt órákig tudom csinálni). Nekem nem prioritás az életben, hogy tökéletes testem legyen, akkor már inkább zabbantok jókat, viszont egy fitt pasi valószínűleg elvárná tőlem (valahol jogosan), hogy ugyanannyi energiát fektessek saját magam karbantartásába, mint ő. Továbbá a dohányzás (nagyjából havi két dobozra kell gondolni) és az iszogatás (egy alkalom havonta) sem áll tőlem távol, nehezen viselném, ha folyamatosan rágva lenne a fülem ezek miatt.

A #8-as véleményét osztom, én sem látok valóban rossz tulajdonságot azok között, amiket ebbe a kategóriába soroltál. Ha sokat ölelgetnél, puszilgatnál, az engem pl. kifejezetten boldoggá tenne, mert semmire sem vágyom jobban, mint arra, hogy szeretve legyek. Nagyban megnöveli az értékedet a szememben, hogy látszólag toleráns, megértő, a nőket is emberként kezelő férfi vagy, aki nem óhajtja lenyomni a párja torkán a szokásos heteronormatív baromságokat, tulajdonképpen ez az, amit a leginkább keresek a másik felemben. Ha már muszáj pontoznom téged, valahová 6/10 és 9/10 közé lőnének, attól függően, hogy el tudnád-e fogadni a hülyeségeimet, rossz szokásaimat, lelki bajaimat. Ahhoz, hogy értékelni tudjam azt, akit már megszerettem, bőven kevés a 10 pont.:D

19/L

2017. júl. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
40%

Kàr,hogy külső jellemzést nem itràl,hisz az is fontos.Így csak félig tudlak elképzelni.De amit írsz magadról,az tetszik nekem!Sok tulajdonsàgban hasonlítunk.Férfiban ritkàbb az ilyen sajnos.

10/9


40/N

2017. júl. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!