Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, milyen férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, milyen férfinak értékelnétek és miért?

Figyelt kérdés

1-10-ig egy skálán, ahol 10 a legjobban megfelelő pasinak jár, milyennek értékelnétek a saját szempontotokból az alábbi tulajdonságaim alapján?


10 JÓ tulajdonságom:

- hűséges, megbízható, kitartó

- szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem

- őszinte vagyok (nagyon ritkán hazudom és azt meg is bánom legtöbbször)

- művelt vagyok (történelem, országok, nyelvek, kultúrák, bizonyos mértékig irodalom), szeretem az intellektuális beállítottságú embereket és egy ilyen párt képzelek magam mellé (szeretek színházba járni, komolyzenei koncertre)

- nem dohányzom, mértékkel iszom alkalmakkor, sportolok (bicikli, futás), tehát egészséges életmódot élek

- empatikus vagyok

- a páromat egyenrangú partnerként kezelem, nem az elnyomásban és alá-fölérendeltségi viszonyban gondolkodok, hanem az együttműködésben, egymás megértésében, a másik szempontjának megértésére törekszem

- szeretek pl. pizzát sütni és jól is sikerül :)

- ha hibát követek el vagy egy vitában a másiknak van igaza, legtöbbször beismerem, tudok bocsánatot kérni

- egyedi vagyok, van saját véleményem a világról, de nyitott vagyok mások véleményére és általában toleráns vagyok


10 ROSSZ tulajdonságom:

- nosztalgiázós személyiségem gyakran mered a múltba, néha túl sokat foglalkozom a múlt kérdéseivel a személyes életemet illetően is

- túl nagy az igazságérzetem és olykor hajlamos vagyok az érzelmi alapú megközelítésre (önérzetes)

- nem vagyok nagy társasági ember, inkább a kevesebb, de mély kapcsolatokat szeretem (így nagyobb társaságban nehezen oldódom fel, ha egyáltalán tudok)

- nem szeretek zenés iszogatós bulikban tombolni

- a bátorság sajnos nem mindig vall rám (ezen szeretnék változtatni)

- nem tudok műszaki dolgokat szerelni (csak nagyon alap szintig)

- melankolikus típus vagyok, bár sokszor vidám, mosolygós vagyok, de szoktam levert és bánatos lenni

- érzelmes vagyok, nagyon sokat ölelgetem, puszilgatom a párom, túl sokat vágyom ás álmodozom összebújásról (nem szexre gondolok)

- volt már jegyesem, de nem jött össze...

- sok hibám van, nem vagyok a legjobb pasi jellemre (a barátom sokkal jobb nálam jellemre, például szolgál számomra), de nagyon vágyom rá, hogy szeretetet adhassak és kapjak

Kort is kérhetnék? Az idősebb korosztály véleményére is kíváncsi vagyok!


26/F, egyedülálló



2017. júl. 13. 19:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
Iszonyat hosszú a kiselőadásod :(
2017. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
55%
Na jó, elolvastam. De nekem nem lennél az esetem. A leginkább nem szimpatikus a múltban való nosztalgiázás. Én túlságosan a jelenben élek. 30/N
2017. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%

"szeretem a gyerekeket és mindenképpen házasságban képzelem el az életem"

ez mióta jó tulajdonság? Aki nem akar gyereket, se házasodni, az már rossz ember?

"őszinte vagyok"

Ennek alapnak kellene lennie, már bocs..

A többire inkább nem is pazarlok szót.

21/L

2017. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
52%

Milyen kár, hogy nem nő vagy. :D Tök hasonló vagy hozzám.

29F

2017. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ezek alapján szimpatikus vagy. Ha egyedülálló lennék, még lehet privátot is írnék:D
2017. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
48%

azoktól kapsz bókot akik már házasságban vannak vagy szuperkapcsolatban mert letudják a keresztényi jócselekedetet egy barátságos hozzászólással úgy hogy úgyse kell veled privizniük mint foglalt nők.....

a mai csajok ha megtudják hogy egyedülálló vagy(mint írtad) kapásból beskatulyáznak hogy "ez nem lehet véletlen"....legközelebb írd le ugyanezt azzal a módosítással hogy rossz kapcsolatban vagy és szívesen továbblépnél csak még örlődsz az érzéseidben

2017. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%

Nekem egyáltalán nem jönnél be...... olyan tipikus csendes kis visszahúzódó pasikának tűnsz. Leírásod alapján nem lehetsz valami határozott, magabiztos fellépésű ember. Azt gondolom hogy nem is vagy olyan nagyon céltudatos, tipikus alkalmazott típus lehetsz, akit ha leültetnek 1 feladat elé, akkor azt csinálja 20 évig. Önbizalom hiányosnak, és kiforratlan személyiségűnek tűnsz. Ez a színházas, komoly koncertes, történelem, országok, művészet érdeklődés ez annyira bölcsész....... különben is, egy ember nem a lexikális tudásától lesz értékes. Hanem ha okos, átlátja az összefüggéseket, átlátja hogy a mai világban éppen ki hol akarja átcseszni és hamar lép ellene, ill. logikus gondolkodása van. Nálad max lexikális tudás lehet, amivel sokra nem lehet menni ha mögötte nincs logikus gondolkodás.


Bevallom, én 22 évesen sem vagyok parti arc aki minden buliban ott van, de melletted úgy érzem hogy nagyon unalmas lenne az élet, és egy idő után a témák is elfogynának. Biztos kedves, rendes és értékes vagy, valakinek biztos fogsz kelleni. De személy szerinte nekem, a 22 éves egyetemista lánynak nem jössz be semennyire a leírás alapján. Számomra a barátom a férfiasság megtestesítője, a személyisége valami fantasztikus, de azt most inkább nem részletezem :)

2017. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
89%

Nekem az nem tetszik, hogy a rossz tulajdonságok fele semleges, nem rossz, a többi meg ilyen önsajnáltató álrossz.


Én otthonülő vagyok. Ez egy tulajdonság. Nem jó, nem rossz. Az, hogy te besorolod, ráadásul rossznak, elég megjátszós dolog. Pont mert nem olyan, mint mondjuk "alkoholista", ami objektíven egy rossz tulajdonság.

2017. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
93%

#7: már nem azért, mert hasonló hozzám a kérdező, ettől függetlenül úgy érzem, hogy kicsit helyre kell itt tenni pár dolgot.

Tökéletességgel meg van a jogod ahhoz, hogy ne tartsd szimpatikusnak a kérdezőt (mondjuk nem értem, miért gondolod unalmasnak az intellektuális embereket, ez már önmagában egy kemény előítélet), azonban tipikusan olyan kommentet írtál, aminek nem sok haszna van. Miért is?


A határozottságnak semmi köze sincs az intellektuális beállítottsághoz. A kettő teljesen más tészta, attól még lehet határozott valaki, hogy introverált, nem beszédes, könnyen megnyíló ember. Merő előítélet az is, hogy az ilyen emberek alkalmazott típusak, ismerek egy rakás ilyen embert, köztük akadnak szép számmal egyéni vállalkozók is. Miért tartod kiforratlan személyiségnek? Mi a kiforrt személyiség szerinted? Az, aki sosem gondolkodik el a múlton, jelenen, jövőn, akiben sosincsenek kétségek és sosem kérdőjelez meg semmit sem? Szerintem az ilyen ember inkább buta és vak, aki mindent elhisz, vall, úgy lát, ahogy "elé van tárva". A logikus gondolkodás mióta nem fér össze a lexikális tudással és azzal, hogy valaki gyakorlatias legyen és jól átlással a történéseket, szituációkat, embereket, akármit?

Mi a nem unalmas számodra?

Sosem fogynak el a témák egy olyan kapcsolatban, ahol két ember szereti egymást, ahol egy húron pendülnek, vibrálnak. Lehet, hogy alábbhagy a kezdeti lelkesedés, de el nem múlik, ha van törekvés mindkettőben a kapcsolat színesítéséért. Vagy te úgy képzeled el a kapcsolatokat, hogy mindig 100%-on pörög minden és csupa izgalom minden másodperc? Nem szerencsés ilyen impulzív nővel együtt lenni.

Nem utolsó sorban elkezded fényezni a barátodat, de konkrétumokat nem írtál a kérdezőnek (nem mintha olyannak kéne lennie vagy olyanná kéne változnia, mint a barátodnak), így csak elpuffogtattál egy semmitmondó mondatot, amire maximum azt tudja valaki visszakérdezni, hogy "És?". Nem tudtunk meg semmit ebből, hogy milyen a palid.

2017. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm, hogy elolvastad végül és válaszoltál! :)


#3 Ez egy olyan dolog, amiben nem az ellentétpárokat kell nézni. Aki nem akar gyereket, se házasságot, nem feltétlenül rossz ember, miért lenne az. De ha valaki szereti a gyerekeket, az csak egy jó, pozitív hozzáállás lehet. :) Igen, az őszinteségnek alapnak kellene lennie, de ettől még az jó tulajdonságnak értékelendő.


#4/9 Milyen kár, hogy te sem vagy nő :D Nem baj, majd legközelebb egy másik életben valamelyikőnk az lesz :D De amúgy tényleg gondolkoztam már rajta, vajon nőknek könnyebb ezzel a beállítottsággal? Köszi, tetszett a hosszabb kifejtésed! Én is kíváncsi vagyok a felvetett kérdéseidre, várjuk a kedves, logikusan kifejtett választ rájuk. :)


#5 Köszönöm, jól esett!


#6 A bókolók jóságát ne vitassuk el. :) A többiben nagyon is igazad van szerintem, csak ezt ugye nehéz úgy tenni, hogy ne hazudjak, ne taktikázzak, ne manipuláljak. Igen, eszesség és siker vagy becsületes hozzáállás... kemény kérdések ezek :/ Köszönöm a hozzászólásod, biztosan jót akarsz!


#7 Na, örülök neki, sok boldogságot a pároddal! :) Rólad meg az a véleményem, hogy mivel már megvan az álompárod, de ennek ellenére is a társkeresési problémák témakörében írogatsz válaszokat (sőt a privát üzenetedből kiderül, hogy a férfiak irányában empatikus kérdéseket is teszel fel ebben a kategóriában), ezért egy rendkívül segítőkész, építő, másokat (főleg férfiakat) bátorító empatikus hölgy lehetsz. Isten tartsa meg jó szokásod! :)


#8 A rossz tulajdonságok közül melyek a semlegesek? Melyek a nem rosszak? Az otthon ülő típust olyan szempontból gondoltam rossz tulajdonságnak, hogy az ismerkedések során ezt annak könyvelik el az extrovertált, bulizós típusok. De igazad van, egy otthon ülős típus jobban kedveli a saját típusát, így neki ez jó tulajdonság. :) Így is áll még rám a megjátszós jelződ?

2017. júl. 13. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!