Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják az ilyen nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az ilyen nőkre hogy ritkák? Ennek kéne az alapnak, a normálisnak lenni..

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasgatom a fórumot a következőkre jutottam: Kb fehér hollónak számít manapság az a nő, aki normális, intelligens, okos, céltudatos, de ennek ellenére nem beképzelt hanem kedves, normális, érékrendje van (ergo nem akarná magát megdugatni egy csávóval csak azért mert az tele van pénzzel). Külsőre csinos, ad magára, sportos, jó stílusa van. Kapcsolatban pedig figyelmes, ő is oda teszi magát, a barátját szereti meglepni, kényeztetni (persze itt a viszonzás is fontos), segít neki amiben csak tud, odabújik hozzá, simogatja, a problémákon nem hisztizik hanem normálisan megbeszélni ha van valami gondja.


Ezekre a tulajdonságokra minden pasi azt mondja hogy ilyen nem létezik..... pedig létezik, sőőőt ennek kéne lennie a normálisnak szerintem.



2017. júl. 12. 15:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Ne a gyakorikérdésekből indulj ki. Ezek tényleg alapvető dolgok egy egészséges, teljes felnőtt élethez. Van ilyen nő és férfi sok, nem olyan ritka. Legfeljebb nem haverkodnak, ismerkednek mindenkivel.

Annyit elmondok még, hogy nálam két tényező híja van, nem vagyok se sportos, se céltudatos. Ennek ellenére sose volt gondom párt találni. De szerintem simán rendben van a jellemzésed.

2017. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, miért mondják az égre, hogy kék?

Same thing.


Valóban az ilyen nőknek KELLENE az alapnak, a normálisnak lennie, az egyetlen probléma itt a feltételes mód. A bő 80% nem ilyen.

2017. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!