Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják az ilyen nőkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják az ilyen nőkre hogy ritkák? Ennek kéne az alapnak, a normálisnak lenni..

Figyelt kérdés

Ahogy itt olvasgatom a fórumot a következőkre jutottam: Kb fehér hollónak számít manapság az a nő, aki normális, intelligens, okos, céltudatos, de ennek ellenére nem beképzelt hanem kedves, normális, érékrendje van (ergo nem akarná magát megdugatni egy csávóval csak azért mert az tele van pénzzel). Külsőre csinos, ad magára, sportos, jó stílusa van. Kapcsolatban pedig figyelmes, ő is oda teszi magát, a barátját szereti meglepni, kényeztetni (persze itt a viszonzás is fontos), segít neki amiben csak tud, odabújik hozzá, simogatja, a problémákon nem hisztizik hanem normálisan megbeszélni ha van valami gondja.


Ezekre a tulajdonságokra minden pasi azt mondja hogy ilyen nem létezik..... pedig létezik, sőőőt ennek kéne lennie a normálisnak szerintem.



2017. júl. 12. 15:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos ez mindkét nemre igaz.


Én már annak is örülök, ha nem kétszavas mondatokban beszél, és hanyagolja az "XD" "lol" "rofl" meg ilyen szavak használatát.


Illetve nem tekinti önmgát "hercegnőnek".

2017. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Ennek a "kérdésnek" egyáltalán semmi értelme.

22/L

2017. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Vannak ilyenek. És igen ennek kéne a normálisnak lennie. Ugyanakkor amit leírtál az szinte tökéletes , a tökéletes pedig ritka (illetve ugye igazán nincs is).

És sok az olyan ember akik ne becsülik meg az ilyeneket (tisztelet a kivételnek).

2017. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

#2


A kötözködésednek, meg főleg nem.

2017. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Pont annyi van ilyen nőből, mint ilyen férfiból. Nem sok.
2017. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Alapnak KELLENE lennie. Sajnos nem az. Viszont a férfiaknál is alapnak kellene ezeknek a tulajdonságoknak lennie, és egyáltalán nem azt látom, hogy a többség ilyen lenne, pedig elég derűlátó vagyok és szeretem azt hinni, hogy minden klassz a világgal.


A másik baj, hogy valaki hiába akar ilyen nőt/férfit, ha ő nem ilyen. Egyszerűen épp azért, mert ez számomra alap, ki nem bírnám olyan mellett, aki nem ilyen, holott bennem pont azt szereti. Bármilyen szemét vagyok, miért kínlódjak olyannal, aki csak lehúz és meg sem üti ezt a szintet, ha egyszer megtehetem, hogy a saját szintemről válasszak párt? (Ez nagyon öntelten hangzik, nem annak szántam.) Nem, mintha amúgy nagy kereslet lenne erre, a többség a felszínes, könnyű megoldásokat szereti. És egy olyan korban élünk, ahol sokan valóban kúrnak inkább orrba-szájba egy random valakivel, minthogy energiát fektessenek egy ilyen emberbe.

2017. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4.: ez nem kötöztödés, de hol itt a kérdés tulajdonképpen? Oké, kérdésszerkezetű a mondat, de semmi értelme
2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


De minek belekötni?

2017. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8.: leírtam a véleményem, te minek kötsz bele?

22/L

2017. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7 és 8-as válaszoló! Privátba beszéljétek meg ne itt!!!!! Ha meg valakit zavar a kérdésem, vagy valakinek a válasza, akkor görgessetek tovább, de ne itt csináljátok a párbeszédet!!!!!!!!!!!!!


6-os: Teljes mértékben egyet értek veled!!!

2017. júl. 12. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!