Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Tudtok Budapesten olyan helyeket, szórakozóhelyeket, ahol nem vékony, tanult, nyelveket beszélő viszonylag fiatal (25 éves) nőként ismerkedni tudnék?
Figyelt kérdés
Nem feltétlen komoly kapcsolat céljából született a kérdés. Nincs sok önbizalmam, nem merek elmenni sehova sem egyedül, pláne első lépést nem teszek, de ha lenne ilyen hely, akkor szívesen elmennék letesztelni. :) Előre is köszönöm a válaszokat.2017. júl. 11. 13:30
11/13 anonim válasza:
#4. Végülis nem derül ki a kérdésből, hogy a kérdező hetero-e :D.
30/f
12/13 anonim válasza:
#11
"Budapest már a külföldi pasik terepe csajozásban,"
Azt hiszem beállhatsz az olvasni nem tudók sorába. :)
13/13 anonim válasza:
#11
45%-os barátunk szerint a világ azért jött létre, hogy szegény férfiakat megnyomorítsák a nők. Nem tud ő ilyenekben gondolkodni, hogy empátia, vagy hogy egy nőnek se habostorta az élet. Lemegy a függöny, azt' összehord hetet-havat.
Kérdező, írok privátot.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!