Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Netes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Netes társkeresőkön milyen első levelet vártok el?

Figyelt kérdés
Nagyjából milyen rövid/hosszú legyen, és mi legyen benne, hogy esetleg válaszoljatok? Mik a kizáró okok (eltekintve az alpári, vagy pár szavas ("szia mizu"), vagy más alapdolgoknak sem megfelelő levelektől)? Úgy értem, ha egyébként szimpatikus az illető. Csak mert nem nagyon kapok válaszokat, és úgy tűnik, nem vagyok ezzel egyedül. Egyáltalán elolvassátok a leveleket? Sok lánynál százával állnak az olvasatlan levelek. Gondolom, sokan csak az adatlapig jutnak el... Én mondjuk első alkalommal nem szoktam beszámolni a fél életemről, de igyekszem pár sort azért összehozni, esetleg reagálni a bemutatkozásra, ha van mire.
2017. júl. 10. 23:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A lányok többsége semmi érdemlegeset nem ír magáról, és az elvárásokat sem nagyon töltik ki. Elő sem fizetnek, leveleket nem olvasnak. Tisztelet a kivételnek, aki még akkor is ír egy udvarias levelet, ha nem vagyok az esete (évek óta nem volt ilyen). Én nem írok olyannak, akinek az elvárásaiba nem férek bele, van rendes képem, és kulturált levelet írok, de ez sem számít.
2017. júl. 18. 00:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát a fiúk túlnyomó részére is igaz, hogy semmit nem ír a "szeretem a jó filmeket meg a jó zenéket" sablonon kívül, nem véletlen hagytam ott a francba a társkeresőt...
2017. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12: Hát a lányok többsége még ennyit sem. A (kötelező) szöveg sokszor csak valami hülye idézet, néha idézőjel és szerző nélkül, vagy egy "adok egy esélyt ennek is" típusú blődség. Ez főleg akkor mulatságos, ha még kép sincs...
2017. júl. 19. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!