Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi hiányozhatott a "kémiához"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányozhatott a "kémiához"? Első szerelem, össze vagyok törve. (hosszú) 19/L

Figyelt kérdés

Nos, hát 19 éves lány vagyok, Azzal szeretném kezdeni, hogy tudom, nagyon-nagyon fiatal vagyok és rengeteg lehetőségem lesz még és biztos vagyok benne, hogy egyszer el fog jönni a nagy Ő, de sajnos jelenleg nagyon padlón vagyok.


Annak ellenére, hogy már volt 2 viszonylag komolyabb párkapcsolatom és még sok randizgatásos-flörtölős időszakom, úgy érzem, most vagyok életemben először úgy igazán szerelmes. Nagyon intenzív és mély érzés.


A konkrét történet úgy indult, hogy megismerkedtem a sráccal, nagyon jól indult minden. Az első pár találkozó is olyan csodás volt, hogy most is könny szökik a szemembe, ha ezekre gondolok. Érezhetően tetszettem neki és leste minden mozdulatomat, előzékeny volt, udvarolt, de nem olyan gusztustalanul nyomulósan. Tetszett, hogy picit konzervatív hozzáállása van a csajozáshoz, tehát nem az a típus, aki minden héten más lánnyal bújik ágyba (mondjuk komoly kapcsolatot is keres). A talikat végigbeszéltük, tudtunk nagyon komoly témákról is beszélgetni, de poénkodni is. Sok volt a közös témánk (annak ellenére, hogy teljesen mást tanulunk és más hobbijaink vannak), és a legtöbb dologban egyet is értettünk, hasonlóan láttuk a dolgokat.


Aztán pár randi után megváltozott. Kevesebbet keresett, kevesebbet írt, már nagy éreztem, hogy annyira érdeklődő lenne és imponálni szeretne. Mivel én belehabarodtam, felhoztam a témát, hogy ezt érzem. Mondta, hogy nem akar hazudni, szándékosan vett vissza, mert úgy érzi, benne egyelőre baráti szeretet alakult csak ki, de neki kell egy kis idő átgondolni a dolgokat. Először azt is felhozta, hogy részben azért is érez is, mert a testi kommunikációm ezt váltotta ki belőle. Nagyon zavarban voltam, és mikor megölelt, az is kicsit bénácskára sikerült, illetve még felhozott további 3-4 dolgot is, ami a nonverbális kommunikációmban zavarta (pl. mikor a padra leültünk, állítása szerint messze ültem tőle)


A következő (és egyben utolsó) 2 talit én kezdeményeztem, úgy éreztem, ha én szúrtam el, akkor picit átveszem a kezdeményezés szerepét. Viszont ezeken abszolút nem közeledett már semmilyen módon, noha az utolsó előttin kétszer én öleltem meg, odabújtam hozzá, de azt is olyan furán fogadta. Az utolsó talin próbáltam vele szemezni, rámosolyogni, de teljesen kitért bármi nemű flörtölés elől. Összetörtem.


Ekkor felhoztam, hogy sajnos nem igazán éreztem benne a változást, hogy átalakulnának benne az érzések.


Na, itt jön a kérdésem lényege. :) Ezután leírta, hogy sajnos úgy érzi, nem akar tőlem többet, mert baráti szeretet alakult ki benne és valami plusz erő hiányzik kettőnk között. Azt hangsúlyozta, hogy ne érezzem, hogy ez az én hibám, mert ő mindig nagyon jól érezte magát velem, aranyosnak, kedvesnek és nem mellesleg szépnek is tart, leírta, hogy tetszem is neki. Mikor mondtam neki, hogy akkor zárjuk le, akkor mintha kiskaput fenntartani kívánván, azt mondta, hogy ezt ne kezeljük ilyen mereven (?!). Meg mondta, hogy nem szeretné megszüntetni köztünk a kommunikációt, mert tényleg megkedvelt.


Annyira nem tudom elképzelni, hogy mi hiányozhatott a "kémiához". Különösen azért fáj az egész, mert az első pár hetes beszélgetéseink és az első pár talin úgy éreztem, részéről is megvan, teljesen úgy éreztette velem. Ezért nagy pofára esés ez. :(


Teljesen megvolt köztünk az összhang, sokszor egymás szájából vettük ki a szót, annyira egyre tudtunk gondolni. Meg tudtuk a másikat nevettetni (én is őt, pedig én nem vagyok az a poéncsászárnő, de mégis olyan jókat kacagott 1-1 megszólalásomon). Tetszettem is neki, ezt le is írta és sokszor dicsért, meg néha csak random mondta, hogy épp a faces képeimet nézegeti és mennyire tetszik neki ez meg az a kép. A testemért is odavolt (én is meg vagyok vele elégedve), tehát minden passzolt. És mégse. Ennél az "elválásnál" kb csak azt hangoztatta, hogy én milyen jó teremtés vagyok, külsőre-belsőre is tökéletes, nincs velem semmi gond. Ezért fáj nagyon, ezért se értem, hogy mégis mi hiányzott.


Szerintetek ilyen helyzetben mégis mi hiányozhatott ahhoz, hogy a szikra kipattanjon? (ami mintha az elején meglett volna).


Köszönöm annak, aki végigolvasta. Baromi hosszú lett, de egyfelől jó érzés is volt ezt kiírni magamból, másrészt a kérdéshez így árnyaltabb képet adtam nektek a témáról. Szóval köszi tényleg annak, aki végigolvasta és a válaszaitokat, tapasztalataitokat is! :)


2017. júl. 9. 15:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

A fiatalokkal az a baj, hogy mindent azonnal akarnak, instant szemnvedélyt, instant mély érzéseket, igazából úgy, hogy meg sem ismerik egymást. Kicsit siettetted a dolgot szerintem és vészféket húzott, főleg, ha konzervatívabb.

Vagy maga sem tudja, mit akar, lehet, hogy vonzódik hozzád, de mivel nem egy csajozós típus, vélhetően "be kell rúgni újra" a szexualitását, "a barátnőzös időszakos viselkedését, állapotát" elérni. Bár ez már nem természetes, noha az idő segíthet rajta, épp csak ezt sajnálják a legtöbben, mint írtam. Vagy tényleg csak annyi, hogy nincs meg a kémia, ezt felesleges túlmagyarázni, lehetsz te világszépe is, ha valami nem fogta meg. Ez lehet nevetési stílus, hangszín, természetes testszag, gesztusok, viselkedés, akármi. Hangyafäsznyi dolgokon múlnak ezek. VÁlassz!

2017. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Oh, értem, értelek.


Igen, lehet elsiettettem talán. De azért az elején rendesen belehúzott ő is, volt hogy egymás utáni napokon hívott találkozni, vagy 2-3 nap telt csak el, tehát ő indított intenzíven.


Nem vagyok annak a híve, hogy sülve-főve együtt kell lenni, sőt legyen olyan idő, amikor magával, családjával, barátaival foglalkozik. De az érezhető, hogy mikor csak elfoglalt és mikor azért nem ír, mert érdektelenné vált. És ez utóbbi volt. :S

2017. júl. 9. 16:09
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy meleg vagy talonba tett most, mert egy jobb parti van alakulóban, amit jobban szeretne, mint téged, valószínű arra vár és ha az nem jön össze, akkor jössz, majd újra képbe, ezért írta, hogy ne szakítsuk meg a kapcsolatot, mert most te már felfedted a lapjaid és tud játszadozni veled és bármikor visszanyúlhat hozzád, ha nem jönne össze neki a másik csaj. Ilyenkor az a legjobb, ha tisztázzátok a dolgot és ha netán később közeledni akar gondold ezt végig , amit leírtam és ne zuhanj egyből a karjaiba! Mert ez is lehet a háttérben. Ló nincs jó a szamár alapon.
2017. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos velem is rendszeresen ez történik. Sokszor 1-2 hónap randizgatás után elhal az egész, hiába indul annyira jól. Én akkorra már szerelmes vagyok, a pasik viszont megrekednek egy szinten. Mintha félnének elköteleződni, szintet lépni. És egyszerűen nem értem őket, mikor minden olyan jól indul. Nemis akaszkodok, meghagyom nekik a kezdeményezést, nem éreztetem direkt, hogy én már többet érzek.


#1 szerintem nem volt túl gyors a kérdező. Ennyi találkozás után már kéne érezni valami pluszt...

2017. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ebből már nem lesz semmi. Hogy miért nincs meg a vonzalom valakivel, azt nem lehet megmagyarázni. Nagyon rossz ez, megértem, mert te jól érezted magadat vele, s úgy látszott, ő is veled. De ettől még sajnos nem biztos, hogy kialakul testi vonzalom. Én is voltam már így sokszor. Az 1-es írt példákat is.
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen, közben agyaltam én is azon, amit a #3-as írt. Az is egy elképzelhető eset. Bár, akkor már lehet, hogy megfarkalta volna a kérdezőt, ha talonba akarta volna tenni, hogy legalább megtudja a szexuális teljesítményének milyenségét.
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Ennek a kérdésnek semmi értelme. Vagy vonzódsz valakihez vagy nem, ezt nem lehet erőltetni!

Hiába jöttök ki jól, ha nincs testi vonzalom a részéről.

2017. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem volt testi vonzalom, akkor miért randizgatott egyáltalán? Azt megértem, ha azt mondja, hogy nem lett szerelmes és inkább hagyjátok, de hogy nincs testi vonzalom...lehet tényleg meleg.
2017. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
A 3-asnak is igaza lehet. Elképzelhető, hogy van egy másik is a képben, aki jobban tetszik neki. Valamit azért csak érez, mert máskülönben lezárná a dolgot. De nem akarja. Olyan, mintha tartaléknak tartana. Én a helyedben elfelejteném.
2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Kémcsö, petricsésze,lakmusz papír, stb. Ez hiányzik a kémiához többek között.
2017. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!