Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresőkön miért sértődnek meg a nők, ha eleve kikötöm, hogy orgazmus nehézségekkel küzdő hölgyekkel nem szeretnék ismerkedni? Ha meg összejövünk és az első szex után lépek, akkor meg kihasználom?

Figyelt kérdés
Egy nő teljesen természetesnek veszi, hogy eleve nem találkozik impotens férfiakkal. Részükről az is jogos, hogy ha a pasi alkalmatlan az ágyban, akkor nincsen második esély. A férfiaknak miért nincsen meg ez a joguk?
2010. nov. 18. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert ha te impotens vagy, anő nem lesz megdugva. viszont ha egy nő orgazmusnehézségekkel küszködik te atótl ugyahúgy kefélhetsz.
2010. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Alkalmatlanság alatt, nem kizárólag a fizikai alkalmatlanságot értettem.
2010. nov. 18. 18:38
 3/14 A kérdező kommentje:

???


Jó lenne néhány válasz, mert ezt tényleg nem értem.

2010. nov. 18. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
talán mert a társkeresőkön általában komoly kapcsolatot keresnek és nem egy szarabb fajta kufircra vágynak.
2010. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

mert a nők nem olyan egyszerű lények, hogy minden alkalommal el tudjanak élvezni, látszik hogy semmit sem értesz a nőkhöz, csak tárgyként használod őket, de a "selejtesebb" darabok (akik nem tudnak elélvezni) nem kellenek


miért nem azt tűzöd ki célul, hogy csak "orgazmus nehézségekkel küzdő nőkkel" szeretnél ismerkedni, és ha már ilyen nagy legény vagy, akkor te tuti el tudod őket juttatni a csúcsig

2010. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"talán mert a társkeresőkön általában komoly kapcsolatot keresnek és nem egy szarabb fajta kufircra vágynak."


Hát igen, neked abból, hogy nem akarok úgy szex-et, hogy az a nőnek nem jó, az következik logikusan, hogy csak szex-re megyek.


Hát persze, szerinted.

2010. nov. 18. 21:09
 7/14 anonim válasza:
vannak olyan nők,akiknek soha életükbe nincs orgazmusuk,attól még élvezhetik a szexet és neked szerintem nincs akkora különbség,hogy ettől függjön egy kapcsolat.Az más kérdés,hogy egy nőnek szakítóok lehet,hogy nem tudod kielégíteni...
2010. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
mekkora egy nyomorék f@sz vagy:D volt már neked nővel dolgod valaha?
2010. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Én teljesen megértem a problémád. A normálisabb típusba tartozol, akit az is érdekel, hogy a nő élvezi-e. Engem is lelomboz, ha a partneremnek nem jött össze az orgazmus, nem is lenne kedvem egy olyannal sz@rakodni, aki képtelen rá.
2010. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

85%!


Fejtsd már ki, mert úgysem tudod.

2010. nov. 21. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!