Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az internetes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresőkön miért sértődnek meg a nők, ha eleve kikötöm, hogy orgazmus nehézségekkel küzdő hölgyekkel nem szeretnék ismerkedni? Ha meg összejövünk és az első szex után lépek, akkor meg kihasználom?

Figyelt kérdés
Egy nő teljesen természetesnek veszi, hogy eleve nem találkozik impotens férfiakkal. Részükről az is jogos, hogy ha a pasi alkalmatlan az ágyban, akkor nincsen második esély. A férfiaknak miért nincsen meg ez a joguk?
2010. nov. 18. 18:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha egy nőnek nincs orgazmusa az a pasi hibája. Nekem se volt régen de új barátom kicsit "ügyesebb" az ágyban és minden jól megy. Amúgy meg szerintem a nő élvezheti orgazmus nélkül is a szexet, legalábbis én anélkül is kívántam és jó volt, de persze azzal a legjobb.
2010. nov. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az orgazmusképtelenség NEM a pasi hibája. agyam eldobom,amikor picsognak a csajok h nem tudja őket a pasijuk kielégíteni. holott van 2 kezünk hölgyeim,és aki tud maszturbálni,az szex közben is el tud élvezni pillanatok alatt. az agáz h sok vő azt hiszi csak a hüvelyi orgazmus a jó,ha csikló ingerlés is van,az ,már nem. és fekszenek,és szenvednek,és hibáztaztják a pasit pedig igenis tehetünk jót magunkkal. persze a pasi is izgathatja a csiklót szex közben. de én spec jobban szeretm magamnak,mert tudom szabályozni a dolgokat,a pasimnak meg nem kell ezen görcsölni. és nem azért csinálom így mert a pasim béna,hanem mert így gyorsabb és egyszerűbb,egy 2perces menetben is összejöhet így az orgazmus,simán meg lehet h nem.


a kérdezőnek üzenem: én megértem h mit ért azalatt h nem akar orgazmusképtelen nőkkel lefeküdni. mert mint már fentebb írtam,ez a probláma sokszor a nőben van,sok nő nem ismeri a testét,prűd és nem nyúl magához ez által a pasinak sem mutatja meg mi a jó neki. és sokszor van pszichés probléma. én megértem h olyan nőt szeretne aki felszabadult az ágyban,tudja mit akar,mi a jó neki,és nem apasitól várja a megváltást,főleg úyg h azt sem tudja neki mi a jó iagzán.


lányok a jó szex nem megy varázsütésre.kell az önbizalom,a vállalkozókedv. a férfiak meg ezt szeretik.


én legalábbis így értelmezem amit a kérdező akar. és h miért akadnak ki a csajok? pont azért amiket eddig írtam


én nő vagyok és én sem szerettem volna olyan párt akivel szexuálisan nem illünk össze

2010. nov. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hölgyeim és uraim, maximálisan tudnám értékelni, ha valaki a kérdésre válaszolna: a férfiaknak miért nincsen meg ez a joguk???
2010. nov. 25. 20:06
 14/14 A kérdező kommentje:
Látom senkinek nincsen elképzelése sem, hogy miért nincsen.
2010. nov. 26. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!