Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Netes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Netes társkeresőkön milyen első levelet vártok el?

Figyelt kérdés
Nagyjából milyen rövid/hosszú legyen, és mi legyen benne, hogy esetleg válaszoljatok? Mik a kizáró okok (eltekintve az alpári, vagy pár szavas ("szia mizu"), vagy más alapdolgoknak sem megfelelő levelektől)? Úgy értem, ha egyébként szimpatikus az illető. Csak mert nem nagyon kapok válaszokat, és úgy tűnik, nem vagyok ezzel egyedül. Egyáltalán elolvassátok a leveleket? Sok lánynál százával állnak az olvasatlan levelek. Gondolom, sokan csak az adatlapig jutnak el... Én mondjuk első alkalommal nem szoktam beszámolni a fél életemről, de igyekszem pár sort azért összehozni, esetleg reagálni a bemutatkozásra, ha van mire.
2017. júl. 10. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Teljes alakoss foto utcai ruhaban. Testsuly,magasag,hobbi,munka,sport,cigizes,ivas. Mit gondolsz,hova mennell vele talalkozni. Ket idopont javaslat a talalkozashoz

Kellemetlen leirni egy ferfinek,h eselytelen z imerkedes,mert tulsulyos.

N

2017. júl. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A nőkön nem lehet kiigazodni.Mèg saját maguk se tudják hogy milyen levelet várnak.
2017. júl. 11. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kép számít igazán. Ha jól nézel ki, elég egy Szia is.
2017. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Többnyire meg lehet adni az elvárásokat is, de persze 95% nem tölt ki egyetlen mezőt sem. Aztán csodálkoznak, hogy olyanok is írnak, akik messze kívül esnek az érdeklődési körükön. Te meg találd ki, kit keres.
2017. júl. 11. 09:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit/mennyit írsz. Az számít, hogy nézel ki. Minden nő annyi levelet kap minden egyes áldott nap, hogy valahol törvényszerű, hogy már csak a legeslegjobban kinéző férfiakkal foglalkoznak. Ha rádírna havonta 1000 nő, te mit csinálnál?
2017. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[sóhaj] Akkor leírom azt, amit maguktól sose fognak:


"X csilió forint van a bankszámlámon"


Ha ez szerepel a leveledben, onnantól nyert ügyed van.

2017. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, bár inkább lányoktól vártam. Szerintem is a külső számít elsősorban, amit az is igazol, hogy a legtöbb lánynak rengeteg olvasatlan (nem csak egyszerűen megválaszolatlan) levele van, hiszen honnan tudnák, hogy gazdag vagyok? Az adatlapomra nem írom ki, nem is célzok rá (nem vagyok az egyébként). Persze számíthat a pénz, de csak ha jóképű, szórakoztató, stb. is vagy egyben. Szóval többnyire valószínűleg egyszerűen megnézik az adatlapot, vagy csak a képet, és ha nem tetszel, írhattál akármit, mész a levesbe. Azért nem hiszem, hogy mindenki 1000 levelet kapna havonta, legfeljebb 2-300-at tudok elképzelni, ha nagyon dögös a nő, de akkor mit keres ott? Amúgy sem nagyon tudnának válaszolni, mert nem jellemző, hogy előfizetnének, így ha küldhetnek is ingyen levelet, legfeljebb néhányat. Én meg szoktam adni az e-mail címem is, persze így sem írnak vissza. Mondjuk nem is írok mindenkinek.
2017. júl. 12. 20:00
 8/13 anonim ***** válasza:

Megvallom őszintén, sosem társkeresőztem, de ha erre került volna/kerülne a sor...


Milyen levelet szeretnék?

Nekem fontos az, hogy a partnerem tudjon helyesen írni, normálisan fogalmazni. Itt gyakorin rendszeresen látok olyan kommenteket, üzeneteket, amiknek az elolvasása szinte fizikai fájdalommal jár. Alapvetően nyitott és illedelmes vagyok, így szinte minden privátra válaszolok, de az ilyeneket ignorálom. Nekem egyszerűen igénytelenséget sugároz, ha valaki arra sem képes, hogy egy pár soros levelet normálisan megfogalmazzon, kijavítsa benne a hibákat.

A másik dolog, hogy nem szeretnék olyan levelet olvasni, amiről lerí, hogy szinte minden egyes nőnek szóról-szóra ugyanazt elküldi. Próbáljon meg egy kicsit személyre szabott üzenetet írni. Például ha leírom, hogy szeretek ezt vagy azt csinálni, és neki is épp az a hobbija, akkor ragadja ki azt. Valami olyan közös pontot, ahonnan el lehet indulni.

Az is fontos, hogy kérdezzen, hiszen az arra sarkall, hogy válaszoljak.


Ami nekem nagyon nem szimpatikus a fentebb már említett hibákon kívül:

- Ha valakiről feszítős, félmeztelen, kocsival/pénzzel/egyéb drága dologgal pózolós kép van fent. Azt sem szeretem, ha valaki egyik képen sem mosolyog.

- Ha valaki a vagyonával kérkedik, vagy rögtön az arcomba tolja a fizetését. Tudom, hogy a férfiak szeretik azt hinni, hogy a nőket ezzel lehet megfogni, de elárulom: a normális nőket nem.

- Ha azt írja, hogy "mesélj magadról". Nyilván sok mindent el tud mondani az ember saját magáról, de egy kicsit azért adja már meg, hogy mégis mi érdekli.

2017. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Én első levélben, amikor a válasz esélye mondjuk 1%, sosem kérdezek, és sablonlevelet is csak akkor küldök, ha a lány semmi érdemlegeset nem írt magáról, egyébként azokra igyekszem reagálni.
2017. júl. 16. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha a lány semmi érdemlegeset nem írt magáról, akkor valszeg nem egy érdekes egyéniség egyébként se.


Legyen rólad normális kép (amin látszik az arcod), legyen rólad rendes leírás (ne csak az ilyen "nem tudok ide mit írni"), reagálj pár szóban a csaj adatlapján lévő dolgokra, és persze olvasd el, mik nála a keresett dolgok a párjában (pl. ne írj dohányzóként olyannak, aki nemdohányzót keres).

Sokkal jobb helyek lennének a társkeresők, ha ezt mindenki betartaná.

2017. júl. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!