Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 1-2 éve 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1-2 éve 3 randiból 3 nővel összejöttem társkeresőn, most pedig 3-ból nulla az arány? Én nemhiszem hogy változtam volna. 42/F.

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 14:52
1 2 3
 21/23 kissvirág36 válasza:
Talán tényleg van ez a negyvenes lélektani határ. Nők esetében biztosan. Nagyon nem mindegy, hogy azt mondom, harmincas vagyok, vagy azt, hogy negyvenes. Pedig néha csak egy év a különbség. A férfiaknak ebben azért nagyobb a szerencséjük megítélés szempontjából. 38L
2017. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szerintem éppen ezért sokan jóval kevesebbet írnak a korukról.

Legalábbis a képeket elnézve erősen letagadják a korukat.

Pedig nem hiszem hogy lenne jelentősége kapcsolat szempontjából pár évnek ide- vagy oda.

2017. júl. 10. 21:23
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

pedig van szerepe. Egyet kell hogy értsek azokkal,akik azt írták, hogy egy adott határig keresnek partnert a Nők és a 40 az egy lelki határ. Azzal is egyet értek, hogy aki 40 éves koráig nem volt Nős vagy nem volt legalább néhány min 1 évnél hosszabb kapcsolata, nem élt együtt valakivel az is felejtős 40 felett, mert kapásból defektesnek hisznek. 40 felett egészen más korosztály látókörébe kerülsz, ez ellen csak úgy védekezhetsz, ha letagadod a korodat. Nagyon sokan trükköznek ezzel, pontosan az előítéletek miatt, aki úgy gondolja, hogy letagadhat 5-10 évet az meg is próbálja, de ezzel csak időt húzza, idővel úgy is kiderül.

Volt egy kapcsolatom 3-4 évvel ezelőtt egy nővel aki nagyon tetszett(most is tetszik), egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, karcsú, vékony, energikus volt, többször eljártunk táncolni. Egyik este igazoltattak és kiderült, hogy nem voltak nála a papírjai és bemondatták vele az adatait, hát nem picit lepődtem meg. 8 évvel mondta magát kevesebbnek a valósnál, majd 10 év volt köztünk, de nem különösebben zavart, csak furcsálltam. Mondjuk ki lehetett volna sakkozni a dolgot, mert a lánya korát tudtam és az elmondása szerint nagyon fiatalon szülte volna, de akkor nem ezzel foglalkoztam. Ő fiatal pasikat keresett maga mellé, akik bírják a strapát, nem véletlenül.

2017. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!