Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 1-2 éve 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 1-2 éve 3 randiból 3 nővel összejöttem társkeresőn, most pedig 3-ból nulla az arány? Én nemhiszem hogy változtam volna. 42/F.

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 14:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályban keresgélsz? Az elég sokat elmond....
2017. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Lehet.

De te meg egy kis p.öcs vagy.

És te nembiztos hogy megéled.

2017. júl. 10. 15:33
 13/23 A kérdező kommentje:
Ez a 10-esnek szólt..
2017. júl. 10. 15:35
 14/23 anonim ***** válasza:
68%

A kérdező nevében is kikérem magamnak a trottyozást 10. válaszoló! Én is 42F vagyok, és sportos, fiatalos. Mivel nem tudunk 3D-ben élő nőket nyomtatni, mi is randizunk. Sőt, meg fogsz lepődni, de 50-es, 60-as embereknek sem tilos ez!

Kérdezőnek: Nem változtál 2 év alatt, nem veled van a baj! Akkor találkoztál normálisabb nőkkel, most meg nem. Ez egy ilyen hobbi.

2017. júl. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
#14 NA jó, de a kérdezőről nem tudjuk hogy sportos/fiatalos-e :D
2017. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Diavolino44 ***** válasza:
Ertelmetlen kerdesre erzelmetlen valaszokat kapsz. De most oszinten mit, varsz, itt majd leirja valaki, hogy ket eve meg normalisabbak voltak a nok, most meg nem. Meg ha igaz lenne, mit kezdenel ezzel az infoval. De elottem jol irtak ez egy ilyen hobbi. ;)
2017. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

1-2 év alatt rengeteget változhat egy oldal.

Utóbbi pár évben pedig ez igazából minden oldalra és minden oldalra nagyon erősen jellemző volt.

Több moslék van s még nem tanultad meg kiszűrni őket.

De menni fog az.

2017. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy egy 39 éves férfival randizol (nőként persze), akinek most ért véget egy több éves kapcsolata. Vagy hogy egy 42 évessel, akinek az utóbbi években csak pár hónapos kapcsolatai voltak.

A 40 amolyan lélektani határ. Ugyanaz a logika, mint amikor valami nem 800 Ft, hanem csak 799.

Te lehet, hogy ugyanaz vagy. De a társkeresőn már nem ad ki a szűrő, ha a 40 éves kor a plafon, és nem mindegy, hogy milyen nők állítják be, hogy 45-50 éves korig keresnek párt.

2017. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Érdeklődéstelen... hmm...
2017. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

A társkereső nőknél általában vannak bizonyos éles sávok a keresett partner korát tekintve, ezeknek a határa jellemzően a 30 és a 40 évnél húzható meg. A 30 alatti férfiak a "csajozógépek" a 30 fölöttiek az "apa-jelöltek", a 40 fölöttiek az "elváltak és a reménytelen lúzerek". Persze ezek csak sztereotípiák, nem jelenti azt, hogy bármilyen ugrásszerű változáson esne át, aki mondjuk megünnepelte a 40. szülinapját, de mégis észrevehető, hogy ha megtudja egy nő, hogy a férfi 40+ éves, már más szemmel néz rá, mintha csak 30+ -os. És ez a diszkrimináció gyakran visszahat a férfiakra is, akik magukat is bepozícionálják a megfelelő sávba, és tudat alatt eszerint kezdenek viselkedni.


A társkereső oldalakon gyakran előre definiált keresési életkor-sávok vannak, pl. 20-30, 35-45, 40-50 évesek, ezért ha valós életkort adtál meg, észreveheted, hogy egy-egy ilyen sávváltásnál megváltozik a veled szóba állók összetétele, egyszercsak kiesel a családalapításra vágyó szinglik látómezejéből, és az elhagyott anyukák hálójába pottyansz át.


Ezért jobb szerintem inkább élőben ismerkedni, amikor nem látják, hány éves vagy, nem egy adategyüttes leszel, amit ki lehet szűrni keresési feltételekkel, hanem egy ember vagy, akit úgy látnak, ahogy van. Ha jófej vagy, vagy érdekes a személyiséged, vagy jól nézel ki, vagy csak van benned valami, amit egy nő meglát, azt 3D -ben akkor is meglátja, ha 45 éves vagy, akkor is, ha csak 35.

2017. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!