Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket nem zavar, hogy itt az oldalon (de sokszor az életben is) "p" betűs szavakkal illetnek titeket a pasik?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem kell belemenni, hogy melyek ezek a szavak:) Nekem elég gusztustalannak tűnik, hogy manapság "hódítás" címszó alatt puncihoz jutási esélyekről esik szó, mintha ez mozgatna mindent. A szent, a magasságos, a mindenható...


Titeket nem zavar ez? Hogy érzésekről, a párkapcsolat lelki részéről abszolút semmi szó nem esik, csak a testi kielégülést hajszolja minden pasi? Hogy viselitek a különböző pejoratív jelzők garmadáját, amiket rátok aggatnak, ill. azt, hogy tulajdonképpen sokan csak egy nemi szervet látnak bennetek, semmi mást?



2017. júl. 7. 12:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%

Főzni, gyereket szülni, háztartást vezetni nem tudnak és nem is akarnak.

Akkor miért csodálkoznak, ha csak szexre használják őket?

2017. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
11-es, a pasik sem. Akkor ők mától kukik?
2017. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
30%

"Miért feltételezed azt, ha belenyúlsz egy romlott almákkal teli kosárba, akkor nem találhatsz köztük egészségeset? "


Mondja ezt a legszétrohadtabb alma. :) De ettől eltekintve igaz.

2017. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Aki ilyen, azt legfeljebb én is egy p betűs szóval illetem és lépek is tovább, normális lelkivilágú egyénekkel foģlalkozni.
2017. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem az a fontos hogy mind a ketten vágyjanak egyformán egymás p és f -re,még ti olyat soha nem éltetek át hogy 12től este 6ig szeretkeztetek és csak akkor kezdtetek belejönni?Mert nem bírtatok a másikkal betelni?

"csak a testi kielégülést hajszolja minden pasi"-arra a havi 3-4 15perces/férj-re gondolsz?Ha megtudnád.. Alvás,ivás,evés,szex a többi hazugság.Tudod milyen érzés amikor csak feleannyit vagy kevesebbet alhatsz mindennap?Elveszem a fél zsömlédet jó?.Milyen jó a melegség a szerelem az összebújás.Nem most nem,most fáradt vagyok,már reggel csináltuk.Majd bepótoljuk jó, szeretlek.-A férjem nem is simogat ott,azt mondja ez fárasztó neki,mire felforrósodom már alszik.Másodszorra már nem akarja.Meg tudsz dugni harmadszorra is?Esetleg éreztél olyat hogy végigmotoroztál egy országot segítettek emberek szerelni, beleláttál az életükbe,megszeretted őket?Három műszakot nyomtál már,utána edzőterem,keresztül a városon?Vágytál egy kis "p"-re, fáradt vagyok..Kirándultál már,természetben,városban zöldterületen,idegen lépcsőházban szexeltél már?Voltál már nem összeillő méretű emberrel?Ugyanez lelkiekben?Hozzád hasonló étvágyút keressél és ne általánosíts.Tudod minden férfi állat de majd találsz egy rendeset aki nem olyan..Vannak különben olyan nők akiket nem tulajdonolhatsz akár kapcsolatban sem,mert szabadok..44F

2017. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
#14 lehet kicsit túltoltam...15-ös voltam szerintem úgysem érti
2017. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Sunshinedoll ***** válasza:
29%
Nem igazán, kettőnk közül nem nekem vannak párkapcsolati meg párkeresési gondjaim úgyse :D
2017. júl. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
#17 Szia a kérdező vagy? :D
2017. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ja 14 es gondolom
2017. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Napfényruha te elolvastad bírlak :)
2017. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!