Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy barátnőm ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm ha zavar ha bókol valaki, és nem tudom lereagálni?

Figyelt kérdés
Leginkább szemem miatt szoktak bókolni (kék színű ),de nem tudom kezelni,olyankor iszonyat feszült leszek,arc kifejezésem tisztára mint aki mérges,gyerekként is utáltam,de most még inkább fel tud valamiért dühiteni,mert szeretnék ilyen helyzetben kedves lenni,megköszöni,de valahogy nem megy.
2017. máj. 29. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Pedig tényleg csak mosolyogva kellene megköszönnöd.


Imádok bókolni a barátomnak, de persze változatosan, nem csak a külseje miatt, hanem bármilyen erőfeszítésért megdicsérjük egymást. Nekem ezzel semmi gondom, bár így is néha könnybe lábad a szemem, ha olyan kedves dolgot mond. :D


Úgy tudom, ez a természetes, szóval ha ezzel problémáid vannak, akkor érdemes lenne az önbizalmadat feltuningolni, mert annak a hiánya lesz a ludas. Korábban bármilyen bóktól sírva fakadtam, amíg nem kedveltem önmagam, ezért hiszem, hogy veled is hasonló lehet a baj. :/

2017. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!