Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok titeket nem zavar hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok titeket nem zavar hogy a nálatok könnyebb vérű lányok megszerzik maguknak a helyes pasikat?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Miért zavarna?

Aki a könnyűvérű lányokat választja, gondolom kitalálod, hogy téged sem épp kapcsolatra akart volna.


Mellesleg én pl nem vagyok könnyűvérű, és egyszer egy táncolós helyen( eleve rühellem, barátok miatt voltam ott), táncnál volt egy nagyon szép szőke csaj.. Tipikus jó nő kategória, meg a barátnője.

Mellettünk pár srác táncolt, azt a nyomulást, amit levágott az egyik srácra.. Nekem volt gáz, hogy nő így mászik.


JA de a poén, hogy ezután meg hozzám jött oda a srác, ismerkedni szeretett volna. Pedig én nem nyomultam egyáltalán, sőt. :)


Szóval nincs min aggódni, egy pont nem érdekelnek a riherongyok, én nem vagyok irigy rájuk.

26N

2017. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csinosabb, külsőre "rendben" lévő lány vagy (jelen), nem kell könnyűvérűnek lenned hogy néha összefuss srácokkal, akik szívesen várnak rád és tényleg nem szó szerint egyből vinnének ágyba. A barátom is tényleg szerintem jól néz ki, mégis várt egy hónapot és kb hat-hét randevút, mire először lefeküdtünk egymással.


Az első pedig jól írta, hogy aki srác amiatt abbahagyja az ismerkedést veled, mert megdugna az első randin vagy egy hét ismerkedés után, te pedig nem akarod még, azért nem kár. A "helyes pasik" között is vannak bőven akik egyszerűen csak jobban élvezik ha egy nővel vannak, akivel jól érzik magukat, mintha össze-vissza minden lányt...


24/N

2017. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én vőlegényem elfogultság nélkül brutál jó pasi és mégis én tetszettem meg neki pedig pont hogy nem vagyok könnyűvérű ;) pedig felkínálta magát sok könnyen kapható csaj is mégis utánam tepert a drága :) együtt is vagyunk 6 éve.

Aki meg csak azért jön össze valakivel mert könnyen kapható hát egészségére ;)

2017. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem. Amelyik férfi típusra én bukok az a "könnyű nőket" nem preferálja. Szóval megférünk egymás mellett, mert nem azonos az érdeklődési körünk.
2017. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem. nem érdekelnek azok a férfiak akik ennyire igénytelenek, vagy hogy mondjam. nincs bajom azokkal, akik össze-vissza szexelnek, szívük joga. tőlem viszont távol áll ez, így nem is vagyok érdekelt ilyen kapcsolatokban.

számomra fontos dolgokban szokott csak zavarni, ha valaki jobb nálam.

2017. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!