Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert zavar ennyire ha lajkolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert zavar ennyire ha lajkolja egy fiu kepet?

Figyelt kérdés
Baratnommel 6honapja jarunk, es a kapcsolat elejen mikor mar egyutt voltunk ilyen helyes "netcelebek" kepeit lajkolta nem csak facebookon,es eszrevettem szoltam neki hogy ez engem zavar, voltak veszekedesek is miatta.. mostanaba mar nem lajkol semmit, de mindig azt nezem hogy vajon lajkol e valamit:/ nem tudom miert van ez probaltam nem keresni de zavar es felek hogy megtetszik neki valami jobb helyes fiu es elhagy emiatt es ezt nem szeretnem mert nagyon szeretem ot es tudom hogy jobbat is talalna nalam..:( tudom hogy idiota vagyok hogy par lajk miatt mar megbolondulok. 17/F

2014. máj. 9. 01:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Allitsd be facebookon kozeli ismerosnek aztan kapsz ertesitest arrol hogy mit lajkol, nehogy mar keresgesd :D
2014. máj. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"zavar es felek hogy megtetszik neki valami jobb helyes fiu es elhagy emiatt es ezt nem szeretnem mert nagyon szeretem ot es tudom hogy jobbat is talalna nalam..:( tudom hogy idiota vagyok hogy par lajk miatt mar megbolondulok."


Kérdés megválaszolva. Mission completed!

2014. máj. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!