Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, titeket nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, titeket nem zavar, hogy itt az oldalon (de sokszor az életben is) "p" betűs szavakkal illetnek titeket a pasik?

Figyelt kérdés

Gondolom, nem kell belemenni, hogy melyek ezek a szavak:) Nekem elég gusztustalannak tűnik, hogy manapság "hódítás" címszó alatt puncihoz jutási esélyekről esik szó, mintha ez mozgatna mindent. A szent, a magasságos, a mindenható...


Titeket nem zavar ez? Hogy érzésekről, a párkapcsolat lelki részéről abszolút semmi szó nem esik, csak a testi kielégülést hajszolja minden pasi? Hogy viselitek a különböző pejoratív jelzők garmadáját, amiket rátok aggatnak, ill. azt, hogy tulajdonképpen sokan csak egy nemi szervet látnak bennetek, semmi mást?



2017. júl. 7. 12:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
De, de, zavar bizony. Ugyanakkor úgy érzem, ez csak gyakorin (és pár másik netes oldalon) van így. A való világban nem érzem ennyire súlyosnak a helyzetet, hogy lelki sérült legyek tőle.
2017. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar. Mindenki azt gondol amit akar. Legalább őszinték. Így könnyű kiszelektálni őket. Az sokkal rosszabb, mikor valaki megjátssza magát, és csak hónapok, vagy ne adj isten évek múlva mutatja ki a foga fehérjét.
2017. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Miért feltételezed azt, ha belenyúlsz egy romlott almákkal teli kosárba, akkor nem találhatsz köztük egészségeset? 😬 Biztos sok sikered van ilyen általánosításokkal, hogy minden pasas csak lyukra játszik...😂
2017. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Én inkább nem adok az ilyen pasik véleményére!
2017. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
"Te bezzeg más vagy mint a többi,ó,tiszta és nemes lelkű lovag,ki bátran szembeszáll a gonosz férfitöbblettel a nők érzéseiért".. nagyon gagyi és átlátszó próbálkozás -.-'
2017. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%

Engem nem zavar. Rendben van annyira az önértékelésem, hogy tudom, hogy több vagyok egy vaginánál.:D


Igazából azt nem értem, mit kell azon hisztizni, ha valakit lepunciznak. Ha valaki szexre kell, akkor ez számít lényegében. Az ágyban mindenki egy darab hús, aki érzelmek nélkül szeretkezik. Aki meg ezt nem akarja hozzám hasonlóan, nem veszi fel a dolgot, mert tudja magáról, hogy ahhoz, hogy bármi is legyen, többet kell benne látni egy puncinál és jobban kell rá figyelni, mint emberre.


Csak ugye feminácisodunk... És mindenki mindenen hiztizik, mint egy idióta. Kényes pcsák, most nem azért.

2017. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
p, mint Politikus?
2017. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem veszem magamra. :)
2017. júl. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Itt nem az a lényeg, hogy magadra veszed-e, hanem hogy ez hoz magával egy viselkedést, ami a való életben is meglátszik.


Engem itt az oldalon nem bánt, de ha este követnek, az qrva félelmetes, és gondolhatod, hogy azok az "emberek" inkább pináznak a gyakorin, mint Shakespeare szonetteket olvasnak.

2017. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem zavar, mert tudom, hogy nem csak egy punciból állok, hiába lát annak a pasi.


Attól függetlenül az ilyeneket időben kiszűrőm, és menesztem. :)

2017. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!